Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

forum_remont.jpg

OFERTA DO LEŻĄCEJ PODOPIECZNEJ PO UDARZE, NIE MA TRANSFERU!

Stawka: 1550,00 Euro + PREMIA
  Termin: 29.05.2021 – 29.07.2021
Miejscowość: 96515 Sonneberg, Niemcy 

form.png

Region: zagranica 
Zlecenie nr  52833

 

Informacje na temat zlecenia

Podopieczna ma 58 lat, 176 cm wzrostu i waży 78 kg. Pani cierpi na paraliż prawostronny po udarze mózgu, który przeszła w zeszłym roku oraz chorobę nowotworową. Jest osobą leżącą. Do Pani codziennie przychodzi zewnętrzna pomoc medyczna w celu nałożenia nowych opatrunków na odleżyny oraz wymianę cewnika. Pani ma problemy z mową, dobrze słyszy i nosi okulary. Orientacja jest całkowicie zachowana. Pani rozumie wszystko, co się do niej mówi, kiwa głową na tak i nie.
Seniorka z zawodu była nauczycielką, interesuje się śpiewem - włącza się do śpiewu, grą na instrumentach. Jest osobą powściągliwą i przyjacielską, lubi układać puzzle. Seniorka ma męża, który codziennie transferuje żonę na wózek inwalidzki, Opiekunka nie wykonuje transferu. Pani 2-3 godzinny spędza na wózku, z mężem wychodzą na ogród, Opiekunka nie musi wychodzić z Podopieczną na spacery. Większość czasu Pani spędza w łóżku, leżąc lub siedząc. W domu znajduje się lift do przenoszenia. Podopieczna korzysta z usług logopedy oraz fizjoterapeuty - wizyty domowe.
Mąż Podopiecznej bardzo dba o żonę, jest dobrym człowiekiem, bardzo pomaga Opiekunce, ale pracuje codziennie do 15, co uniemożliwia mu całodobową opiekę nad żoną. Pan mieszka w oddzielnym mieszkaniu i sam sobie gotuje.

Obowiązki

Do głównych obowiązków Opiekunki będzie należało motywowanie Podopiecznej do mówienia (na razie kończy słowa, które rozpoczyna Opiekunka), dotrzymać Pani towarzystwa, wsparcie w zakresie higieny i pielęgnacji ciała. W obowiązkach domowych pomaga mąż Podopiecznej. Przygotowywanie posiłków (tylko dla Podopiecznej i Seniorki, mąż gotuje sobie sam). Zakupy robi Pan według listy Opiekunki, nigdy nie ma z tym problemów, dodatkowo Opiekunka ma pieniądze, w razie jakby czegoś zabrakło w domu.

Warunki mieszkaniowe

Pani mieszka w domu jednorodzinnym, który jest podzielony na 2 mieszkania, w małym mieście. Obok domu jest piękny ogród. Do dyspozycji Opiekunki jest nowy, ładny pokój z dostępem do internatu oraz własna łazienka.

Wymagania

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego i czynne prawo jazdy.

Nasza oferta

- Zarobki nawet do 1600 Euro + premia 610 Euro na czysto,
- Jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
- Aż 800 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- Bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- Bezpłatny dyżur psychologa,
- Bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.

Skontaktuj się z nami

tel. 71 377 8888
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 
www.medipe.com
GRUPA MEDIPE
Ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...