Skocz do zawartości

nowe zlecenie na 01.06 do seniora o rolatorze, po pobycie w szpitalu 1550€ 96450 Coburg

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

nowe zlecenie na 01.06 do seniora o rolatorze, po pobycie w szpitalu 1550€ 96450 Coburg

Miejscowość: 96450 Coburg
Wynagrodzenie: 1550 EURO
Termin: 01.06

form.png

 

O podopiecznej

Dojazd: 01.06
Stawka: 1550 euro (dobry niemiecki)
Miejscowość: 96450 Coburg

Do opieki:

- senior (86 lat, 165 cm, 70 kg), mający trudności w chodzeniu uwarunkowane wiekem- rolator. Senior cierpi na artrozę, niewydolność serca, problemy z nietrzymaniem moczu i częściowe z nietrzymaniem kału- pieluchy. Bardzo słabo widzi. Seniora należy wesprzeć przy wstawaniu, wesprzeć przy wyjściach do WC, pomóc przy myciu/pielęgnacji ciała (włosy, nogi, miejsca intymne) oraz przy ubieraniu/rozbieraniu. Wstawanie nocne: nie ma /sporadyczne.

Obecnie senior znajduje się w szpitalu na oddziale geriatrii. Pan jest jeszcze fit ale z powodu pobytu w szpitalu i co za tym idzie, rzadszym poruszaniem się, osłabł.

Na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne, lift schodowy, rolator, krzesło toaletowe.

Przed szpitalem przychodził PD 1-2x dziennie – po wyjściu ze szpitala i przyjeździe opiekunki senior zdecyduje czy PD będzie nadal przychodził i jakie miałby wówczas ewentualnie zadania.

Zadania opiekunki

Wsparcie seniora w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, prasowanie, przygotowywanie posiłków, zakupy, wystawić kubeł ze śmieciami jeśli w dany dzień zabierają śmieci). Wspólne spędzanie czasu, spacery, gimnastyka, towarzyszenie w wizytach poza domem, wycieczki.

Warunki mieszkaniowe

Mieszkanie 120 mkw w domu wielorodzinny. Dla opiekunki wł. pokój, TV, Internet.

Sklepy do 10 min. pieszo. Jest rower.

Senior ma adoptowanego syna, który mieszka w centrum Coburga.

Wymagania

Dobry niemiecki, mile widziane referencje

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

[email protected]

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...