Skocz do zawartości

✅ŚWIETNE ZLECENIE✅ Bardzo przyjacielska?, rozmowna Seniorka?? Sielankowa okolica?, piękny dom i duży ogród balkon???, lift wannowy?. ?1700 € netto/ m-c + 150 € premii wakacyjnej??


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

✅ŚWIETNE ZLECENIE✅ Bardzo przyjacielska?, rozmowna Seniorka?? Sielankowa okolica?, piękny dom i duży ogród balkon???, lift wannowy?. ?1700 € netto/ m-c + 150 € premii wakacyjnej??
Numer oferty: 6823

Planowany termin wyjazdu: 01.06.2021
Lokalizacja: Monachium
Wymagana znajomość języka: Dobry
Wynagrodzenie: 1700 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Opieki potrzebuje bardzo przyjacielska, lubiąca ludzi Seniorka. Mieszka ona w domu jednorodzinnym o powierzchni 140m2 z dużym, pięknym ogrodem w sielankowej okolicy, która jest bardzo dobrze skomunikowana z większymi miastami. Z powodu choroby stawów Seniorka w domu porusza się z rollatorem, a poza nim na wózku inwalidzkim. Czasem zdarza jej się być zapominalską lub zdezorientowaną. Bardzo lubi grać w planszowe, zwłaszcza w chińczyka, oglądać albumy ze zdjęciami, oglądać telewizję oraz dużo rozmawiać z opiekunką.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

Do dyspozycji opiekunki jest w pełni umeblowany, słoneczny pokój z dostępem do Internetu oraz telewizji, oraz balkon z widokiem na ogród.

Wymagania:

Dobra znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...