Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

multi-o-min.png

Poszukiwane osoby na stanowisko:

Praca dla Opiekunki lub Opiekuna w Niemczech do 1900€

Miejsce: Teren całych Niemiec
Stawka: do 1900€ (umowa) lub do 2500€ (działalność)
Umowa: Zlecenie, o pracę, warunki niemieckie, działalność gospodarcza

Informacje o zleceniu

Natychmiastowy dostęp do ofert z możliwością wyboru wyjazdu do opieki nad samotnie mieszkającymi Seniorkami i Seniorami, do podopiecznych mieszkających ze zdrowymi małżonkami lub do wymagających opieki małżeństw. 

Wymagania

Poszukiwane osoby znające język w stopniu podstawowym, komunikatywnym, dobrym i bardzo dobrym. Osoby nieposiadające znajomości języka mogą liczyć na przyspieszony kurs językowy z gwarancją zatrudnienia po jego zakończeniu.

Czas wyjazdu

Oferty dotyczą wyjazdu na kilkudniowe lub kilkunastodniowe zastępstwa oraz jedno, dwu i trzymiesięczne umowy z możliwością ich dowolnego przedłużenia. Dopasuj czas wyjazdu i miejsce do własnych potrzeb i oczekiwań.

Oferujemy

- legalne zatrudnienie,
- terminowe wynagrodzenia,
- ofertę dopasowaną do Opiekuna,
- najszybszą i najskuteczniejszą rekrutację w Polsce - postaw swoje warunki w poniższym formularzu (choroby podopiecznych, płeć Seniora, miasto, region, stawka itd.). Już w ciągu 1 dnia roboczego dowiesz się, która agencja zaproponuje Ci najlepsze warunki,
- gwarancję zatrudnienia,
- opiekę i wsparcie w czasie wyjazdu.

Kontakt

Zarabiaj więcej niż inni! Prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

 

 

 

Życzymy szybkiego znalezienia pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...