Skocz do zawartości

Asystent


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, pietrobus napisał:

To twoją prababcię już lubię.  

Moja była wieszczką ponoć. Zawsze dom w ziołach miała różnych.

(Dla niewtajemniczonych, istnieją jeszcze inne zioła prócz bazylii i oregano ☺️)

No co Ty nie powiesz ,nie wiedziałam

Moja ciocia była prawie wróżką .Stawiała karty ,a uczyła się od koleżanki która była wróżką słynącą w całej okolicy  ze swoich trafnych przewidywań .Byłam u niej jakieś 35 lat tamu

Czarnego kota nawet miała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, adamos6 napisał:

,@marcys od 1 października jadę znów do Niemiec,dużo pisania,dlaczego? Przynajmniej teraz jade. Skwituje to tak...smród ,gnój i ubostwo tak wygląda sytuacja ludzi biednych.Pozdrawiam.

Masakra ale to nie nowina tak naprawdę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarot nie pokazuje przyszłości, tylko to co może wydarzyć się jeżeli podejmiesz takie a nie inne kroki. Coś zawsze wynika z czegoś. U mnie parę rzeczy się zmieniło, np. z wyjazdem za granicę. Długo by opowiadać. W tarocie jestem jeszcze leszczem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, pietrobus napisał:

Tarot nie pokazuje przyszłości, tylko to co może wydarzyć się jeżeli podejmiesz takie a nie inne kroki. Coś zawsze wynika z czegoś. U mnie parę rzeczy się zmieniło, np. z wyjazdem za granicę. Długo by opowiadać. W tarocie jestem jeszcze leszczem.

 

Tarot to tarot coś w rodzaju pasjansa ,można sobie postawič samemu .Odczytywanie przyszłości z kart to wyžsza szkoła magii

W sekrecie zdradzę ,že do tej pory wszystko mi się sprawdziło ,czasami to aż ciarki mi po plecach przechodzą jak o tym myślę i tak szczerze to właśnie z tego powodu nigdy więcej do žadnej wróžbitki nie poszłam i nie pójdę .Ježeli chodzi to co ma się wydarzyć w naszym życiu  to jednak lepiej nie wiedzieć niż wiedzieč (chyba )

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pietrobus napisał:

Coś o kartach mówiłaś? To mój rozkład.  Karty Writhe mam jeszcze Marsylskiego. Ale ten lubię, jest swój kolory ma dla mnie ładne.

 

FB_IMG_1614108631362.jpg

 

Co Ty tu piszesz jakieś nazwy ...szyfrem...coś jaśniej proszę a tak na marginesie dobry topik do kart ,,Asystent karciany "cokolwiek to znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że z tradycyjnych kart nigdy nie wróżyłem. Jestem w stanie podziwu dla ciebie. Nie znam znaczeń tamtych kart. Dobry pomysł powróżyć. Ogólnie myśląc że wyjazd w jedną stronę to przez T... Kaczyńskiego i jego środowisko. Chłopaki dali wczoraj do wiwatu i pokazali że się nie liczą z kimkolwiek. Taka demokracja A jak taka demokracja zaczyna się, to znak że czas wyjechać.

Edytowane przez pietrobus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pietrobus napisał:

Powiem ci że z tradycyjnych kart nigdy nie wróżyłem. Jestem w stanie podziwu dla ciebie. Nie znam znaczeń tamtych kart. Dobry pomysł powróżyć. Ogólnie myśląc że wyjazd w jedną stronę to przez T... Kaczyńskiego i jego środowisko. Chłopaki dali wczoraj do wiwatu i pokazali że się nie liczą z kimkolwiek. Taka demokracja A jak taka demokracja zaczyna się, to znak że czas wyjechać.

A no dali fest porażka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, adamos6 napisał:

@marcys @marcys@marcys od 1 października jadę znów do Niemiec,dużo pisania

Rozumiem, że coś nie wyszło, ale od 2 tygodni czekam na info :) o liczbie godzin w miesiącu. Nie odpuszczę! Napisałeś a to i na b znajdziesz czas.

Nie przejmuj się. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 11.08.2021 at 15:49, marcys napisał:

Czyli eksperyment się nie udał? Nie jest tak kolorowo jak by to miało być? Nic nie piszesz o liczbie godzin. Mam rozumieć, że nie polecasz tej pracy?

Wyszedł eksperyment,za długo trzeba czekać za pieniędzmi 2-3 tyg. to  jest chore. Mam przyznane 60 godz. po 38 zł brutto. Netto daje to około 28 zł.Mowa o stawkach godzinowych. To finansuje Unia Europejska.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adamos6 napisał:

Wyszedł eksperyment,za długo trzeba czekać za pieniędzmi 2-3 tyg. to  jest chore. Mam przyznane 60 godz. po 38 zł brutto. Netto daje to około 28 zł.Mowa o stawkach godzinowych. To finansuje Unia Europejska.Pozdrawiam.

60 godz na miesiąc ???może stawka na godzinę nie jest zła ale mało godzin.... to wtedy  szału nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adamos6 napisał:

Wyszedł eksperyment,za długo trzeba czekać za pieniędzmi 2-3 tyg. to  jest chore. Mam przyznane 60 godz. po 38 zł brutto. Netto daje to około 28 zł.Mowa o stawkach godzinowych. To finansuje Unia Europejska.Pozdrawiam.

A z tym czekaniem na SWOJĄ KASĘ to tu też różnie bywa .I nie rozumiem dlaczego jedna firma potrafi kasę przelać już ostatniego na konto a inne 8,10,15 a nawet jedna 2O skoro niemieckie rodziny nawet w połowie miesiąca za nas płacą .?!

Edytowane przez Fun??ny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Funny napisał:

60 godz na miesiąc ???może stawka na godzinę nie jest zła ale mało godzin.... to wtedy  szału nie ma .

Dokładnie ,szału nie ma, a tym bardziej ,że mam 15 na godz.,bo tak umówiłem na początku a z gęby   nie chciałem robić t....ka!   Dużo pisania. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13.08.2021 at 00:22, Funny napisał:

A z tym czekaniem na SWOJĄ KASĘ to tu też różnie bywa .I nie rozumiem dlaczego jedna firma potrafi kasę przelać już ostatniego na konto a inne 8,10,15 a nawet jedna 2O skoro niemieckie rodziny nawet w połowie miesiąca za nas płacą .?!

obracają pieniędzmi, przy dużych agencjach to są ogromne kwoty.

O 13.08.2021 at 07:12, adamos6 napisał:

Dokładnie ,szału nie ma, a tym bardziej ,że mam 15 na godz.,bo tak umówiłem na początku a z gęby   nie chciałem robić t....ka!   Dużo pisania. Pozdrawiam.

to było za piękne... ale mam nadzieję, że te czasy kiedyś przyjdą. adamos6 głowa do góry, lepiej próbować niż potem żałować. Jesteś i tak wielki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...