Skocz do zawartości

Asystent


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minut temu, adamos6 napisał:

Witam,jestem zatrudniony jako asystent osób niepełnosprawnych przez MOPS,co o tym sądzicie ?stawka około 28 zł na godz. netto.Pozdrawiam.

 

To jest Twój wybór i jeżeli praca Ci odpowiada to chyba jest dobrze .Jeżeli chodzi o stawkę to nie wypowiem się ale pamiętaj ,Pieniądze to nie wszystko "

Pizdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
O 24.05.2021 at 10:08, marcys napisał:

@adamos6 brzmi nieźle. Napisz coś więcej o liczbie godzin, obowiązkach, maksymalnej liczbie dni do przepracowania i godzin, przejazdach do podopiecznych (ilu dziennie) dodatkowe koszty i bonusy. Dzięki!

Witam,nie wiem czy to Cię jeszcze interesuje,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 28.07.2021 at 11:31, adamos6 napisał:

Witam,nie wiem czy to Cię jeszcze interesuje,pozdrawiam.

Oczywiście. Napisz wszystko bo to może dobry kierunek i alternatywa na te cholerne wyjazdy. Dużo bym dała móc być na miejscu lub w ogóle w kraju gdzieś bliżej domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 3.08.2021 at 07:23, Brunetka napisał:

Ja też poproszę :) Zastanawiam się o ile mniej można zarobić w skali miesiąca, bo może nie jest to tak dużo biorąc pod uwagę inne plusy.

Plusy są takie ,że jesteś w domu,z rodziną a minusy,? mniej forsy nie ma co ukrywac ale pieniądz to nie wszystko.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozwiazywałem sobie testy egzaminacyjne (tak jest napisane). Nie wiem czy to dużo czy mało, nie znając pojęć i czynności miałem wynik 27/40 czyli 73%/100% ? Zdałem się na intelekt, logikę i łut szczęścia.

Edytowane przez pietrobus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, pietrobus napisał:

Porozwiazywałem sobie testy egzaminacyjne (tak jest napisane). Nie wiem czy to dużo czy mało, nie znając pojęć i czynności miałem wynik 27/40 czyli 73%/100% ? Zdałem się na intelekt, logikę i łut szczęścia.

Łut szczęścia więcej wart niż worek złota

Tak mawiała moja prababcia

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 31.07.2021 at 11:32, adamos6 napisał:

Będę miał czas to Ci napisze,pozdrawiam.

To się przypominam :) Witaj. Napisz proszę ile to godzin w tygodniu/miesiącu. Jest gwarancja minimalnej liczby godzin, nadgodzin? To praca w ośrodku czy dojazdy do podopiecznych? Pewnie wszystko zależy od miejsca i miasta, ale to zawsze jakiś punkt wyjścia. U mnie też jest proste myślenie - mam 1300€ a ile mniej będę miała tutaj, bo sama stawka wcale taka zła nie jest, ale to zależy od godzin w miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, adamos6 napisał:

,@marcys od 1 października jadę znów do Niemiec,dużo pisania,dlaczego? Przynajmniej teraz jade. Skwituje to tak...smród ,gnój i ubostwo tak wygląda sytuacja ludzi biednych.Pozdrawiam.

Czyli eksperyment się nie udał? Nie jest tak kolorowo jak by to miało być? Nic nie piszesz o liczbie godzin. Mam rozumieć, że nie polecasz tej pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, INEZ napisał:

Łut szczęścia więcej wart niż worek złota

Tak mawiała moja prababcia

To twoją prababcię już lubię.  

Moja była wieszczką ponoć. Zawsze dom w ziołach miała różnych.

(Dla niewtajemniczonych, istnieją jeszcze inne zioła prócz bazylii i oregano ☺️)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...