Skocz do zawartości

Opiekunka do samotnie mieszkającej Seniorki, ZUS od średniej krajowej, 1200€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

eurocare_top_ogloszenie.jpg

Opiekunka dla rezolutnej Pani Ingeborg

1200 netto/miesiąc, dobra znajomość języka niemieckiego, składki ZUS od 4263 zł, 11.07.2017 na dwa miesiące

form.png

 

EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka osoby starszej w Niemczech.

 

Informacje na temat zlecenia:

Seniorka ma 82 lata, waży 70-75 kg i mierzy 170 cm wzrostu. Podopieczna przeszła udar, ma sparaliżowaną lewą stronę ciała. Seniorka jest osobą bardzo rezolutną, a do momentu choroby była w pełni samodzielna. Zdolności umysłowe ani mowa na skutek udaru nie zostały uszkodzone. Pacjentka ma założony cewnik, obecnie przebywa w szpitalu, do momentu powrotu do domu sytuacja może się zmienić. Starsza Pani wymaga wsparcia w transferze- Pani prawą ręką pomaga się wyprostować i podnieść się na łóżku do pozycji siedzącej, później z pozycji siedzącej jednym ruchem jest przemieszczana na wózek inwalidzki, Seniorka nie potrafi ustać na nogach o własnych siłach. Rodzina planuje zaangażować pielęgniarki, które będą każdego dnia wykonywały poranną toaletę. Pomimo swojego stanu zdrowia Podopieczna jest osobą pogodną, sympatyczną, dużą uwagę przykłada do zdrowego odżywiania.

Pani mieszka samotnie w domku jednorodzinnym, Opiekunka ma zagwarantowany prywatny  pokój, rodzina zadeklarowała założenie internetu.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w  opiece nad osobami starszymi,
  • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznej. 

Zapewniamy:   

  • opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec
  • składki ZUS odprowadzone od kwoty 4263 zł (tj. średniej krajowej)
  • zwrot kosztów podróży w wysokości 150€

 

Skontaktuj się z nami:

www.eurocare.com.pl
www.facebook.com/eurocare.opieka/

Zadzwoń:  723 704 703, 723 804 803 
lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!

Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy:

 

form.png

form.png

 

eurocare_ogloszenie.jpg

 

--------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...