Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Verkord

Agencja Pracy Verkord (KRAZ: 18397) prowadzi stały nabór opiekunek osób starszych i niepełnosprawnych. Aktualnie poszukujemy:

 

Opiekunka dla Pana 1700 Euro

Stawka: 1100-2000
Język: Podstawowy- Komunikatywny
Miejscowość: 54340 Pölich
Termin i długość wyjazdu: 15.06.2021

form.png

 

Warunki pracy

Pan samotny , 98 lat / 65 kg / 163 cm słabość starcza , orientacja ok , pomoc. we wstawaniu , jest chodzik . lift kupiony , pełna kontynencja , pomoc w myciu i kąpaniu , sam je , brak interwencji nocnych , dom na wsi 40 min do sklepu ( zakupy robi rodzina , palenie na dworze , dla op pokój jest internet , 1x w tygodniu przychodzi pomoc po domu .

Kontakt

Verkord Sp. z o. o. Sp. k.
Tel: 698-101-302
Mail: [email protected]
Web: www.verkord.de

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...