Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Verkord

Agencja Pracy Verkord (KRAZ: 18397) prowadzi stały nabór opiekunek osób starszych i niepełnosprawnych. Aktualnie poszukujemy:

 

Opiekunka dla Pani/Schalksmühle/ 1500 Euro

Stawka: 1200 - 1500
Język: Podstawowy- Komunikatywny
Miejscowość: Schalksmühle
Termin i długość wyjazdu: 25.05.2021

form.png

 

Warunki pracy

Pani mieszka sama 90lat./58kg./168cm. Osteoporoza, słabość starcza, Inkontynencja moczu, pieluchomajtki, po wypadku w 2014 roku ma tytanowy pręt od kolana do biodra, 2 protezy kolanowe. Nie wchodzi po schodach, Rolato, jest lift. Pomoc przy chodzeniu. Wózek inwalidzki. Całkowita pomoc przy ubieraniu sie, myciu. Je sama. Szukają pani, małe miasto, dom jednorodzinny, 10 min. do sklepu. Internet zamówiony. Os. niepaląca. Obowiązki jak zwykle.

Kontakt

Verkord Sp. z o. o. Sp. k.
Tel: 698-101-302
Mail: [email protected]
Web: www.verkord.de

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...