Skocz do zawartości

Opiekunka do samotnie mieszkającej Seniorki, ZUS od średniej krajowej, Dusseldorf, 1300€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

prohuman_logo.png

Agencja Prohuman.pl (SG Consulting) zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332
poszukuje:

Opiekunka do Pani 

Wynagrodzenie: 1200-1300€ netto miesięcznie 
Miejscowość: Dusseldorf (Nadrenia Północna – Westfalia), Niemcy
Termin: OD ZARAZ NA 2 MIESIĄCE LUB DŁUŻEJ

form.png

 

O podopiecznej

Podopieczną jest Pani z rakiem mózgu, waga ok 70 kg. Ma lekki niedowład prawej strony. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, trzeba pomagać jej przy transferze – ale podopieczna jest w stanie przy tym pomagać. Czasami podopieczna chodzi, przy asekuracji opiekunki. Trzeba pomagać przy toalecie i kąpieli. 3 razy w tygodni przychodzi masażysta. Podopieczna czasami śpi w ciągu dnia. W nocy śpi dobrze, sporadycznie trzeba do niej wstać aby zaprowadzić ją do toalety.  Służba pielęgnacyjna podaje leki podopiecznej.

Warunki mieszkaniowe

Do dyspozycji opiekunki: własny pokój, Internet, auto – Mini Cooper z manualną skrzynią biegów (jeździ się z podopieczną, np. do sklepu, kawiarni czy do lekarza).

Własny pokój + internet.

Wymagania

Poszukujemy OPIEKUNKI z PODSTAWOWĄ (1200€ netto miesięcznie) lub KOMUNIKATYWNĄ (1300€ netto miesięcznie) znajomością języka niemieckiego oraz z PRAWEM JAZDY.

Oferujemy

Opiekę koordynatora, legalną pracę na umowę zlecenie, ubezpieczenie w ZUS od średniej krajowej lub ubezpieczenie niemieckie (TK, AOK).

Kontakt

+48 71 725-36-64
+48 669-656-972, 692 -258-865
www: prohuman.pl

lub przez krótki formularz. Oddzwonimy!

form.png

form.png

 

 

-------------------------------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...