Skocz do zawartości

Uwaga! Mina: Evelin (86), Bottrop Fasenweg 51


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię podopiecznego: Evelin
Wiek: 86
Miejscowość: Bottrop Fasenweg 51
Opis: 

Pani Ewelina jest bardzo samolubna egoistką. Nie dba o opiekunki ponieważ uwaza że placi Agencji i opiekunka ją nie interesuje.  Na 3 osoby tygodniowo 100 euro, wszystko trzeba kupić środki czystości, jedzenie, gazety. Warunki mieszkaniowe dla opiekunki beznadziejne. Opiekunka mieszka w piwnicy gdzie jest wilgoc i śmierdzi.  Do sklepów daleko 2.km w jedną stronę. Nie ma auta. Przerwa tylko po obiedzie. Od 14 do 16. Żadnego wolnego popołudnia albo całego dnia. Pan Kurt jest osoba leżącą i 3 razy dziennie przychodzą Pflegerin. Ale resztę musi zrobić opiekunka. Nie można samemu gotować Pani Ewelina mówi co trzeba gotować.  Ja po półtora roku usłyszałam Raus  maine Hause!!! Jest rasistką która nie szanuje drugiego człowieka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
O 8.05.2021 at 12:44, Agata1 napisał:

Imię podopiecznego: Evelin
Wiek: 86
Miejscowość: Bottrop Fasenweg 51
Opis: 

Pani Ewelina jest bardzo samolubna egoistką. Nie dba o opiekunki ponieważ uwaza że placi Agencji i opiekunka ją nie interesuje.  Na 3 osoby tygodniowo 100 euro, wszystko trzeba kupić środki czystości, jedzenie, gazety. Warunki mieszkaniowe dla opiekunki beznadziejne. Opiekunka mieszka w piwnicy gdzie jest wilgoc i śmierdzi.  Do sklepów daleko 2.km w jedną stronę. Nie ma auta. Przerwa tylko po obiedzie. Od 14 do 16. Żadnego wolnego popołudnia albo całego dnia. Pan Kurt jest osoba leżącą i 3 razy dziennie przychodzą Pflegerin. Ale resztę musi zrobić opiekunka. Nie można samemu gotować Pani Ewelina mówi co trzeba gotować.  Ja po półtora roku usłyszałam Raus  maine Hause!!! Jest rasistką która nie szanuje drugiego człowieka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...