Skocz do zawartości

Opiekunka do samotnie mieszkającego Pana, ZUS od średniej krajowej, RECKLINGHAUSEN, 1200€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

prohuman_logo.png

Agencja Prohuman.pl (SG Consulting) zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332
poszukuje:

Opiekunka do Pana (87 l.)

Wynagrodzenie: 1200€ netto miesięcznie 
Miejscowość: RECKLINGHAUSEN, Niemcy
Termin: OD 23.06.2017 NA 2 MIESIĄCE LUB DŁUŻEJ

NASZE STAŁE SPRAWDZONE ZLECENIE, POLECAMY! 

form.png

 

O podopiecznym

Podopiecznym jest PAN, ma 87 lat. Ma lekką demencję. Jest mobilny i samodzielny jeśli chodzi o higienę i korzystanie z toalety. Noce przesypia bardzo dobrze. Podopieczny jest diabetykiem, więc należy gotować mu lekkostrawne potrawy i uważać, aby nie jadł zbyt wiele słodyczy. Opiekunka ma mało obowiązków w dotyczących opieki, większość pracy polega na utrzymywaniu gospodarstwa domowego. Podopieczny lubi czytać gazety i wychodzić na spacery. Do dyspozycji opiekunki własny pokój i toaleta oraz dostęp do Internetu.

Obowiązki

Do obowiązków opiekunki należą także obowiązki domowe, tj. sprzątanie, prasowanie oraz robienie zakupów, aktywizacja, gotowanie, pranie.

Warunki mieszkaniowe

Własny pokój + internet

Wymagania

Poszukujemy OPIEKUNKI z KOMUNIKATYWNĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości RECKLINGHAUSEN (koło Bochum, Dortmundu).

Oferujemy

Opiekę koordynatora, legalną pracę na umowę zlecenie, ubezpieczenie w ZUS od średniej krajowej lub ubezpieczenie niemieckie (TK, AOK).

Kontakt

+48 71 725-36-64
+48 669-656-972, 692 -258-865
www: prohuman.pl

lub przez krótki formularz. Oddzwonimy!

form.png

form.png

 

 

-------------------------------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...