Skocz do zawartości

Opiekun/ka do samodzielnie mieszkającej Seniorki, Berlin, 1250€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

medipe_top.jpg

 

 Opiekun/ka do Pani Gertrud

Stawka:  1250€ + 200€ wakacyjnej premii
16.06 – 31.07.2017
 Berlin, Niemcy 

form.png

Region: zagranica 
Zlecenie nr 18892

 

Informacje na temat zlecenia

Podopieczna choruje na ogólne osłabienie starcze, demencje, bóle w lewym ramieniu po przebytym urazie, problemy ze snem oraz lekki niedosłuch. Pacjentki nie trzeba dźwigać – wstaje oraz siada samodzielnie – trzeba ją asekurować. W nocy ogólnie nie wymaga żeby do niej wstawać – ewentualnie sporadycznie może się to zdarzyć (zażywa środki nasenne). Podopieczna nie ma zaburzeń mowy – komunikacja z nią jest poprawna. W ciągu dnia korzysta z toalety – asekuracyjnie nosi pieluchomajtki. Orientacja czasowo przestrzenna jest częściowo zaburzona – Pani sporo zapomina, czasami bywa lękliwa. Podopieczną trzeba motywować, żeby np. samodzielnie decydowała co kupić, co jeść. Jest osobą miłą i spokojną. Dużo czasu spędza przed telewizorem.

Obowiązki

Pacjentka mieszka samodzielnie na obrzeżach miasta w domku jednorodzinnym. Do sklepu jest około 15 minut na pieszo, można podjechać autobusem. Dla Opiekuna/ki przewidziany jest oddzielny, w pełni wyposażony pokój z dostępem do Internetu oraz osobna toaleta. Istnieje możliwość palenia na zewnątrz.

Warunki mieszkaniowe

Pan mieszka z samodzielną żoną w domku jednorodzinnym. Do dyspozycji Pana/Pani Opiekuna/ki jest osobny pokój, rodzina jest w trakcie organizacji Internetu i telewizora.

Wymagania

 doświadczenie w opiece nad osobami, dobra znajomość języka niemieckiego.

Nasza oferta

• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy,
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

Skontaktuj się z nami:
tel. 71 377 8888
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 

www.medipe.com
MEDIPE Sp. z o.o. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

lub

wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy: 

form.png

form.png

 

 

 

-------------------------------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...