Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opieka nad 92-letnią seniorką/ 1600 €/ okolice Monachium/ od zaraz

Miejscowość: Aiglsbach (ok 60 km od Monachium)
Data wjazdu: 2021-04-03
Wynagrodzenie: 1600 € /netto
Znajomość języka: komunikatywny

form.png

 

Informacje o podopiecznym

PODOPIECZNY:

Podopieczną jest 92-letnia seniorka (160 cm, 50 kg). Kobieta przeszła złamanie kręgów, cierpi na osteoporozę, porusza się na wózku inwalidzkim- należy ją podeprzeć przy przechodzeniu z wózka na łóżko i odwrotnie.

Opis oferty:

OPIS OFERTY:

Seniorka jest umysłowo sprawna, NIE jest inkontynentna. Należy pomóc jej głównie w higienie, toalecie, przebieraniu się. Kobieta mieszka z synem- 56 lat. Niestety mężczyzna choruje na osłabienie mięśni. Do mężczyzny codziennie 3 razy przychodzi Pflegedienist. Opiekunka nie musi opiekować się synem podopiecznej. Należy jedynie uwzględnić go w pracach związanych z domem (gotowanie, drobne prace porządkowe). Drugi syn mieszka w pobliżu, pomaga w razie potrzeby. Do dyspozycji jest osobny pokój, internet, rower. Poszukujemy osoby z komunikatywną znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1600 € netto/miesiąc+ 170 € za zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt


O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...