Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

logo_GS.png

Agencja pracy GerVita poszukuje:

Opiekunka dla Seniorki.
Wynagrodzenie: 1300
Miejscowość: Mutlangen
Termin: 01.04.2021

form.png

 

O podopiecznym

Podopieczna jest osoba bardzo miłą, spokojną, samodzielna i mobilną. Porusza się sama, lubi chodzić na spacery ale nie zbyt długie. Mieszka sama w domku jednorodzinnym i potrzebuje pomocy w prowadzeniu domu jak również kontroli jeśli chodzi o codzienne czynności. Jednym z ważniejszych obowiązków opiekunki jest kontrola ilości przyjmowanych płynów. Oprócz tego opiekunka zajmuje się gotowaniem, sprzątaniem, robieniem zakupów i utrzymywaniem czystości i porządku w domu. Opiekunka otrzyma dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 100 euro za prace w święta wielkanocne.

Do dyspozycji Opiekunki : pokój na osobnym piętrze z łazienką i Internetem. 

Inne informacje

Oferujemy legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie, składki odprowadzane od średniej krajowej, karta EKUZ + zaświadczenie A1.

Kontakt

Telefon kontaktowy do biura : 71 721-50-75/76 (od 8 do 16)
Telefon kom.: 530-105-226, 731-766-599
Dodatkowe informacje na nasz temat na stronie: www.gervita.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...