Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, dodawania sztel min, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Opiekunka do Seniorki od końca marca/ początku kwietnia w Bad Frankenhausen (06567).


Rekomendowane odpowiedzi

Agencja pracy

ht_top.png

wpisana do Krajowego Rejestru Zatrudnienia pod numerem 4755 poszukuje osób na stanowisko:

 

Opiekunka do Seniorki od końca marca/ początku kwietnia w Bad Frankenhausen (06567).

Wynagrodzenie: 1500 euro netto/ miesięcznie
Miejscowość: Bad Frankenhausen (06567)
Termin: koniec marca/ początek kwietnia
Znajomość języka: komunikatywna

form.png

 

Informacje o zleceniu

Poszukujemy Opiekunki dla Pani mieszkającej w Bad Frankenhausen (06567) okolice Erfurtu. Podopieczna ma 75 lat, 168 cm wzrostu, waży 75 kg. Pacjentka przeszła paraliż, ma nadciśnienie, jest cewnikowana. Pani porusza się z pomocą wózka, nie ma transferu, pomaga w przemieszczaniu się.
Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym (200 m2) wraz z mężem oraz synem. Na zewnątrz są dwa psy, którymi zajmuje się syn pacjentki. Obiady gotuje mąż. Na wyposażeniu jest krzesło toaletowe, wózek, balkonik, winda schodowa oraz łóżko pielęgnacyjne.
Do dyspozycji Opiekunki osobny pokój z telewizją, wspólna łazienka z podopieczną oraz dostęp do internetu. Przerwa- 2 godziny dziennie, a także 2 popołudnia w tygodniu.

Nasza oferta:
- praca od końca marca/początku kwietnia na 2 miesiące
- praca w oparciu o umowę zlecenie
- wynagrodzenie 1500 euro netto miesięcznie + premia świąteczna
- zwrot kosztów podróży
- formularz A1, Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego,
- stała opieka koordynatora

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece osób starszych

Oferujemy

Gwarantujemy w pełni legalne zatrudnienie, odprowadzanie składek ZUS, atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Oferty pracy dobieramy w oparciu o kwalifikacje kandydata, jego preferencje i oczekiwania. Nasze miejsca pracy są sprawdzone, a nasi pracownicy w każdej chwili mogą liczyć na naszą pomoc.

Kontakt

HR Investment Sp. z o. o.
[email protected]
71 363-45-14, 71 338-55-85
www.hrigroup.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...