Skocz do zawartości

Oferta prywatna: Praca dla Opiekunki do Pani, Monachium, wyn. tyg. 350€


Rekomendowane odpowiedzi

Oferta dla: Opiekunki
Wyjazd do: Pani
Miejscowość: Monachium
Wynagrodzenie tygodniowe: 350€
Opis zlecenia: 

Poszukiwana prywatnie zmienniczka tylko kobieta na sztele z osobnym mieszkaniem. Podopieczna mieszka na innym osiedlu 15 minut na nogach, 5 minut komunikacją. Praca od 8 rano do 17.00. Pani mieszka z pracującym mężem, którego w tych godzinach nie ma w domu. Po 17 mamy czas dla siebie i idziemy do domu. Od godziny 17 do 8 rano można wszystko, bo nie jesteśmy wzywani. Stawka 375€ tygodniowo. Do obowiązków należy przygotowanie śniadania i obiadu dla podopiecznej bo mąż jada w firmie i nie trzeba mu gotować, sprzątanie, robienie zakupów i wychodzenie na spacery oraz wyprowadzanie psa. Zwyczajowo robi się pranie dla obojga, bo przy tym trybie i ich podejściu to żaden problem. Pani jest po wypadku samochodowym w którym straciła obie nogi i ma depresję. moja zmienniczka poważnie zachorowała i przynajmniej przez rok będzie się leczyć więc przyjmujemy że to praca minimum na rok, do tej pory wymieniałyśmy się co 2 miesiące.

Praca będzie od 1 maja bo wtedy zjeżdżam do pl. proszę na skrzynkę wysłać kilka zdań o sobie i doświadczeniu najlepiej z referencjami. Wybrana osoba będzie mogła porozmawiać ze mną, mezem i dotyczacowoą zmienniczką.

Pozdrawiam. Mirka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MirkaPL

6 godzin temu, MirkaPL napisał:

Witam. prywatnie, bez umowy, ale można rozmawiać. Wyslij do mnie tu wiadomość. Pozdrawiam.

A to mieszkanie to oni opłacają mam nadzieje no i z nimi się jada czy na swój koszt? Mam doświadczenie i własne auto jakby pani chciała na wycieczki no i znam język dobrze niemiecki oczywiście.A ile lat ma pani na wózku ? 
Jestem zainteresowana tą ofertą.Ale jak tu wybrać mnie skoro tyle chętnych na tę prace Pozdrawiam

 

6 godzin temu, MirkaPL napisał:

Witam. prywatnie, bez umowy, ale można rozmawiać. Wyslij do mnie tu wiadomość. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Izabela 123 napisał:

Witam serdecznie chętnie podejmę opiekę kobieta Polka 48 lat doświadczenie książeczka Sanepidu zaświadczenie o niekaralności zapraszam do kontaktu Izabela Duszynska 799089508 pozdrawiam 

Zaświadczenia o karalności nie wymagaja. Ksiazeczka sanepidowska też się nie przyda. Teraz test na covid jest wymagany, ale dopiero przed samym wyjazdem. Łezka w oku mi się zakręciła, bo ja miałam tyle samo lat co Ty jak wyjechałam pierwszy raz do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj Mireczko! Nie wiem co napisać ,od czego zacząć. Jest tyle kandydatek na to stanowisko. Od Ciebie bedzie zależało ,kogo wybierzesz,Jestem na stałe w Monachium. Chiałabym spotkać się z Tobą. Podczas bezpośredniego kontaktu ,lepiej mnie poznasz i to ułatwi podjęcie decyzji czy bedziesz chciała mieć taką zmienniczkę.:) Przyjadę natychmiast w wyznaczonym przez Ciebie terminie . Mój numer telefonu 0 157 344 78 604 ,albo Polski    048 514517621 

Zyczę duzo dobrego zdrowia .Serdeczie pozdrawiam i czekam na kontakt od Ciebie .Janina   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
O 12.03.2021 at 02:14, MirkaPL napisał:

Oferta dla: Opiekunki
Wyjazd do: Pani
Miejscowość: Monachium
Wynagrodzenie tygodniowe: 350€
Opis zlecenia: 

Poszukiwana prywatnie zmienniczka tylko kobieta na sztele z osobnym mieszkaniem. Podopieczna mieszka na innym osiedlu 15 minut na nogach, 5 minut komunikacją. Praca od 8 rano do 17.00. Pani mieszka z pracującym mężem, którego w tych godzinach nie ma w domu. Po 17 mamy czas dla siebie i idziemy do domu. Od godziny 17 do 8 rano można wszystko, bo nie jesteśmy wzywani. Stawka 375€ tygodniowo. Do obowiązków należy przygotowanie śniadania i obiadu dla podopiecznej bo mąż jada w firmie i nie trzeba mu gotować, sprzątanie, robienie zakupów i wychodzenie na spacery oraz wyprowadzanie psa. Zwyczajowo robi się pranie dla obojga, bo przy tym trybie i ich podejściu to żaden problem. Pani jest po wypadku samochodowym w którym straciła obie nogi i ma depresję. moja zmienniczka poważnie zachorowała i przynajmniej przez rok będzie się leczyć więc przyjmujemy że to praca minimum na rok, do tej pory wymieniałyśmy się co 2 miesiące.

Praca będzie od 1 maja bo wtedy zjeżdżam do pl. proszę na skrzynkę wysłać kilka zdań o sobie i doświadczeniu najlepiej z referencjami. Wybrana osoba będzie mogła porozmawiać ze mną, mezem i dotyczacowoą zmienniczką.

Pozdrawiam. Mirka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...