Skocz do zawartości

Sprawdź jaką pomoc od państwa dostała twoja agencja!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dla ciekawskich zostawiam link do wyszukiwania firm które dostały pomoc. To dla tych co to rok temu nie wyjeżdżali i siedzieli bez kasy a agencje w tym czasie pobierały pomoc mówiąc nam, że oni też są bez pieniędzy. Znajdzcie nip swojej firmy i go wklejajcie, a potem wybierzcie szukanie. Moja agencja dostała w 2020 roku blisko milion pomocy

https://sudop.uokik.gov.pl/search/aidBeneficiary

Spadły im obroty bo nie jeździłyśmy jak dawniej i dostali kasę. Za nas!!!!!! Za to, że nie jeździłyśmy! A wy ile dostałyście? Moja koleżanka tylko dzięki temu że była na działalności też dostała pomoc a co z resztą?????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie!!! Mam 44 lata i siedzę na *wulgaryzm* , bo dziecko ma co chwilę lekcje zdalnie z powodu zakażeń w szkole i o wyjeździe mogę pomarzyć, bo mąż w pracy, a świetlica zamknięta. I tak już leci kolejny miesiąc. Lekcje dla klas 1-3 to fikcja, bo co chwilę wchodzi sanepid i zamyka na 2 lub 4 tygodnie. Czy ja coś dostanę nie, bo wszyscy mają nas w *wulgaryzm* . Tyle tylko, że jestem na miejscu i dziecka nie zostawiam na czas pracy. Ale pogorszenie sytuacji finansowej  nikogo nikogo już przecież nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...