Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

secawo_profil.png

poszukuje

Opiekunka do pacjenta

Zlecenie nr: 4076
Oferowana stawka: 1600
Data wyjazdu: 15.03.2021
Miejscowość: Hamburg

form.png

 

Opis oferty pracy:

Pacjent ma 52lat, 190 cm, 125 kg, jest po wypadku samochodowym - sparaliżowany od pasa w dół, amputowano mu także lewe przedramię, ma założony na stałe cewnik, opiekunka tylko spuszcza mocz z woreczka oraz stomię - wymianą zajmuje się opiekunka. Do pacjenta codziennie rano przychodzi zewnętrzna służba medyczna, która podaje lekarstwa i zakłada skarpety uciskowe. Podopieczny porusza się głównie na wózku inwalidzkim, ale również porusza się samodzielnie dostosowanym do jego potrzeb samochodem. Pan nie ma problemów z mową, słuchem oraz wzrokiem. Orientację czasowo – przestrzenną, sytuacyjną oraz osobową ma dobrą. Potrzebuje wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu się oraz podczas mycia. Na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne z materacem przeciwodleżynowym, wózek inwalidzki, winda przy łóżku oraz wannie. Pacjent samodzielnie je małe porcje, nie ma problemów z żuciem i połykaniem. Nie przyjmuje środków nasennych i przesypia noce. Bierze udział w domowych zajęciach gimnastycznych. Trzeba chodzić z podopiecznym na basen, zawozić go w zależności od obostrzeń.
Żona podopiecznego ma Borderline, nie należy na jej humory zwracać uwagi. Trzeba dla niej również gotować.
Są elektryczne lifty w łazience jak i w sypialni, dzięki nim nie ma dźwigania. Podopieczny potrzebuje pomocy przy jedzeniu.

Opieka nad podopiecznym nie jest wyczerpująca ze względu na elektryczne lifty.

Informacja na temat warunków mieszkaniowych:

Pacjent mieszka w domu jednorodzinnym z żoną (ale jest z nią separacji ) w centrum miasta. Do najbliższego sklepu jest ok. 15 minut na pieszo. Do dyspozycji opiekunki wydzielona część mieszkalna w dolnej kondygnacji domu ( mieszkanie w piwnicy) z dostępem do internetu.

Obowiązki Opiekuna:

Zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, karmienie kotów.

Wymagania:

znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Dodatkowe informacje:

Podopieczny obecnie pan przebywa w szpitalu i ma go opuścić w połowie marca- opiekunka może przyjechać jeszcze przed wyjściem podopiecznego ze szpitala, aby poznać żonę podopiecznego i zadomowić się na miejscu.

Oferujemy:

- korzystny pakiet ubezpieczeniowy,
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce wygodnymi busami
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- wygodne zakwaterowanie.

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: [email protected]
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 211
53-149 Wrocław
form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...