Skocz do zawartości

Jakie wymagania musiałby spełniać Twój opiekun?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem bez żadnego zastanowienia,,,chcę aby mój opiekun/ka był taki jak ja,,,radosny i z humorem , lekki i elastyczny,,z sympatyczną buzią i miłą, a nie z gębą srającego kota:hahaha: ma tolerować moje nawyki i broń panie boże ich zmieniac,,ma nie przestawiać moich rzeczy bo to mój dom,,moje zabawki,,ma nie wpierdzielać się w rzeczy czy sytuacje które nie są jego problemem,,ma być czysciutki i pachnący i codziennie świeży,,moze być nawet mgiełką,też mi pasuje,,,jeszcze bym napisała więcej ale lecę na  :kawa::ciacho: ,,,internetu nie mam jeszcze ,,a z telefonu pożera jak smok:płacz::hahaha: ale słyszę ,że w wiosce też nie mieli wcześniej,,,może coś robią?

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dalej lecimy,,żadnych foch i naburmuszeń oraz żadnej nadgorliwości i żadnych lizań,,:hahaha: jakbym jeszcze była w miarę w miarę to bym chciała zobaczyć profil i fotkę,,i może by się trafiło ciacho:hahaha: którego bym już nie wypusciła:love: i tak praca opiekuna by się skończyła :hahaha: co ja kraczę,,,,:płacz:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi, to mówisz o moim- chyba - profilu:hahaha: hmm, ciacho, wow:hahaha:

:hahaha: jasne ,że o Twoim  profilu i to jeszcze gratis,:love:,a myślisz ,że mnie będzie stać na opiekuna? mówisz ciacho? takie ze śmietanką i kremikiem?:love::p 

kucharzyć potrafisz ,,pampersa zmienić też,umyć tam i tam -też:o kurczę ,,nadajesz się na opiekuna,,:hahaha: jeszcze radzisz sobie super z błyskiem w domku,opiekun ma być trochę porządnicki,,a nie rozpierdolnicki,,no to chyba tyle,,na temat jakiego ja bym chciała rarytasa na stare lata-hahahaha,,,

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

Blondi, to mówisz o moim- chyba - profilu:hahaha: hmm, ciacho, wow:hahaha:

@Łukasz ku ale Ty jesteś lizaczek:p tak? czy nie? zaznaczyłam ,żadnych lizań:płacz: nie będziesz nadgorliwy?:płacz::hahaha: potrafisz się powstrzymać:hahaha: ja już nie wiem ,czego Ty chcesz ,,najpierw mam być Twoją zmienniczką a teraz chcesz być moim opiekunem,i ja już nie mogę za tym wszystkim nadążyć,,czy mam się odmładzać na zmienniczkę czy szybko starzec na PDP,,:hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię krótkie podsumowanie kobiety wolałyby męzczyznę za opiekuna ,męzczyżni kobietę za opiekunkę.:hahaha::hahaha: to trochę odwrotnie niż u naszych podopiecznych :hahaha: choć nie jest to regułą bo niektórym jest to obojętne jakiej płci jest opiekun;)Raczej w wieku 40 + .Znajacy nasz język ojczysty .Miły ,usmiechniety i sympatyczny,wesoły z poczuciem humoru.Nie ma przestawiac naszych rzeczy ,kurze może czasami z nich zdmuchnąc ale nie przestawiać.Potrafiacy gotować.Nie narzucający się i nie nadgorliwy:hahaha:czysciutki i pachnący ogólnie dbający o swój wyglad jak również o porządek w domu.To mamy obraz opiekuna prawie idealnego :hahaha: kto spełnia te wymagania moze śmiało pracowac w opiece kto nie musi jeszcze troszeczkę nad sobą popracowac.:hahaha:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Super się czyta wszystkie wasze posty :serce: Jak bym kiedyś potrzebowała to wiem gdzie mam szukac:całus:Najchętniej zatrudniłabym Was wszystkich:hahaha::love:

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo jaka będe na stare lata.

Może będe miała demencję i darła się całe noce i dnie. 

Może będe chodzić i psocić. Bedę wyrzucać wszystko w szaf, zostawiać otwartą lodówkę. Robić bałagan w kuchni. 

Może będe wiecznie niezadowolona, do wszystkich będę miała pretensje. 

Swoję potrzeby będę załatwiać gdzie popadnie. 

W takim wypadku najlepsza opiekunka ze mną nie wytrzyma.

 

Ale gdybym była przy zdrowych zmysłach, to chciałabym opiekunkę taką która ogarnia i  opiekę nade mną i wszystko co z domem związane (gotowanie, zakupy, sprzątanie,pranie).  Opiekunka musi byc dobrze zorganizowana, by wypracować sobie sporo czasu wolnego.   Mnie towarzyszyć nie musi. 

 No i chciałabym mieć obok siebie osobę życzliwą, uśmiechnietą.  

 

 

 

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje ,że większośc ludzi na starośc to są tacy jacy byli za młodu,,chyba ,że na głowę się dostanie to wtedy taki co nigdy nie psocił to zacznie psocić ,,chyba ,że choroba jakaś postępująca-demencja to może zmienic ale trochę,,a tak to ludziska są paskudni za młodych lat i są wredni i msciwi i to odbija się potem w starszym wieku strasznie,,ktoś obrażalski jak jest i zarozumiały i myśli ,że wszystkie rozumy zjadł to potem też będzie taki ,,wszystko wiedzący i rozkazujący,,:płacz:

a natomiast ludzie spokojni za młodu ,piszę za młodu ale chodzi mi też o lata 50-te,to są spokojni i opanowani w starszym wieku,takiego zachowania trudno w mig zmienić,ale nie jesteśmy aniołami:święty: w każdym siedzi jakiś diabełek:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Mi się wydaje ,że większośc ludzi na starośc to są tacy jacy byli za młodu,,chyba ,że na głowę się dostanie to wtedy taki co nigdy nie psocił to zacznie psocić ,,chyba ,że choroba jakaś postępująca-demencja to może zmienic ale trochę,,a tak to ludziska są paskudni za młodych lat i są wredni i msciwi i to odbija się potem w starszym wieku strasznie,,ktoś obrażalski jak jest i zarozumiały i myśli ,że wszystkie rozumy zjadł to potem też będzie taki ,,wszystko wiedzący i rozkazujący,,:płacz:

a natomiast ludzie spokojni za młodu ,piszę za młodu ale chodzi mi też o lata 50-te,to są spokojni i opanowani w starszym wieku,takiego zachowania trudno w mig zmienić,ale nie jesteśmy aniołami:święty: w każdym siedzi jakiś diabełek:płacz::hahaha:

Nie wiem jak to jest do końca z tą demencją i Alzhajmerem i innymi chorobami umysłu u starych ludzi ale czesto rozmawiam z opiekunkami nie tylko na forum ale i w czasie podróży albo spotkanymi na miejscu i zawsze się dziwię jak one mówią ,że ich podopieczny to nawet nie wie kiedy i kto do niego przyjeżdza i odjeżdza i wszystko mu jedno kto się nim opiekuje a ja zawsze na to odpowiadam,ze chyba tak jednak nie jest:)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...