Skocz do zawartości

Opiekunka do miłego małżeństwa w Weissach im Tal (71554, ok. Stuttgartu) od zaraz, 1650 Euro/miesiąc + premia świąteczna


Rekomendowane odpowiedzi

Agencja pracy

ht_top.png

wpisana do Krajowego Rejestru Zatrudnienia pod numerem 4755 poszukuje osób na stanowisko:

 

Opiekunka do miłego małżeństwa w Weissach im Tal (71554, ok. Stuttgartu) od zaraz, 1650 Euro/miesiąc + premia świąteczna

Wynagrodzenie: 1650€ + dodatek za święta + zwrot kosztów podróży
Miejscowość: Weissach im Tal, ok. Stuttgartu
Termin: od zaraz na 6-8 tygodni
Znajomość języka: min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego

form.png

 

Informacje o zleceniu

Poszukujemy Opiekunki dla sympatycznej pary małżeńskiej mieszkającej w miejscowości Weissach im Tal w okolicach Stuttgartu.

Seniorka ma 91 lat, waży 52 kg przy wzroście 162 cm. Cierpi na demencję i z racji wieku jest osłabiona. Porusza się przy wsparciu rollatora. Jest częściowo inkontynentna. Noce przesypia z reguły spokojnie. Jest bardzo miłą, przyjazną i cierpliwą osobą. Bardzo dużo śpi.

Jej mąż ma 92 lata. Waży 75kg i ma 165 cm wzrostu. Nie ma demencji. Jest bardzo komunikatywny i miły. Na dłuższe dystanse porusza się przy wsparciu rollatora. Noce przesypia spokojnie. Nie nosi pieluch.

Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji Opiekunki pozostaje osobny pokój z dostępem do Internetu.

Nasza oferta
- praca od zaraz na 6-8 tygodni
- praca w oparciu o umowę zlecenie
- wynagrodzenie 1650 euro netto/miesiąc + premia świąteczna
- zwrot kosztów podróży
- formularz A-1, Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego,
- stała opieka koordynatora

Wymagania

- min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece osób starszych
- miłe usposobienie

Oferujemy

Gwarantujemy w pełni legalne zatrudnienie, odprowadzanie składek ZUS, atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Oferty pracy dobieramy w oparciu o kwalifikacje kandydata, jego preferencje i oczekiwania. Nasze miejsca pracy są sprawdzone, a nasi pracownicy w każdej chwili mogą liczyć na naszą pomoc.

Kontakt

HR Investment Sp. z o. o.
[email protected]
71 363-45-14, 71 338-55-85
www.hrigroup.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...