Skocz do zawartości

Oferta prywatna: Praca dla Opiekunki do Pani, przedmieścia Monachium, wyn. tyg. 70 eur na dzień wzwyż-do negocjacji


Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga: oferta nieaktualna

Oferta dla: Opiekunki
Wyjazd do: Pani
Miejscowość: przedmieścia Monachium
Wynagrodzenie tygodniowe: 70 eur na dzień wzwyż-do negocjacji
Opis zlecenia: 

Poszukiwana opiekunka do pani po udarze. Wyjazd 15-16 lutego. Podopieczna porusza się samodzielnie przy rolatorze, ale wymaga asekuracji. W toalecie tez samodzielna-trzeba tylko pilnowac, aby się nie przewróciła. Nie ma nocek. Seniorka ma na noc zakładane pampersy.

Przychodzi sprzątaczka, auto do dyspozycji.

Wymagania-przynajmniej dobry niemiecki i prawo jazdy.

Zainteresowane osoby proszę o korespondencję na priv.

 

Uwaga: oferta nieaktualna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pośredniczką- ogłoszenie zamieściłam grzecznościowo. Jeżeli ktoś chce się ze mną telefonicznie skontaktować, to proszę podać nr , który funkcjonuje na WhatsApp. Proszę przesłać na skrzynkę forumową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałabym coś więcej wiedzieć na ten temat pracuję w Niemczech jako opiekunka 7 lat mówię dobrze poniemiecku mam prawo jazdy zmarła mi podopieczna i szukam nowego miejsca proszę mi napisać z kim będę pracować na zmiany w jakim systemie czy wypłata co tydzień jaka jest podopieczna itp dziękuję Małgosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...