Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, dodawania sztel min, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opiekun(ka) do Pana

Miejscowość: Ratyzbona
Data wjazdu: 10-02-2021
Wynagrodzenie: 1500 € netto/ miesiąc
Znajomość języka: dobra

form.png

 

Informacje o podopiecznym


Miejsce:

Ratyzbona

Data wyjazdu:

2021-02-10

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1500 € netto/ miesiąc

Znajomość języka:

dobry

Podopieczny:

Podopiecznym jest 88-letni, samotnie mieszkający mężczyzna ( 175 cm, 80 kg). Senior jest osłabiony ze względu a wiek, cierpi na demencję. Porusza się samodzielnie, ewentualnie używa rollatora.

Opis oferty:

Do tej pory senior mieszkał sam, jednak ze względu na demencję potrzebuje kogoś kto pomoże mu w codziennych czynnościach. Senior nie jest inkontynentny, większość czynności higienicznych wykonuje sam, potrzebuje jedynie drobnego wsparcia. Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Do dyspozycji są osobne 2 pokoje, oddzielne WC, dostęp do internetu. Poszukujemy PANA lub Pani z dobrą znajomością j. niemieckiego, doświadczeniem w opiece nad pacjentami z demencją oraz czynnym prawem jazdy (wyjazdy na zakupy, do lekarza, etc.)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...