Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

secawo_profil.png

poszukuje

Oferta pracy do mobilnego seniora !

Zlecenie nr: 6895
Oferowana stawka: 1400
Data wyjazdu: 27.02.2021
Miejscowość: Hagen am Teutoburger Wald

form.png

 

Opis oferty pracy:

Pacjent, lat 92, 178 cm, ok. 98 kg, ma osłabienie starcze, początkową demencję, cukrzycę .
Pacjent ma niewielkie problemy ze słuchem i wzrokiem. Nosi okulary. Ma problemy z mową, mówi bardzo niewyraźnie. Trzeba mu pomóc przejść na wózek . Samodzielnie wstaje, siada na wózek, siada na toaletę. Trzeba go tylko asekurować. Siedzi często z nogami wyżej. Po obiedzie drzemie. Jest słaby. Boli go głowa. Trzeba podawać kropelki przeciwbólowe.Asekuracyjnie używa pieluch- korzysta tez z toalety. W nocy czasem zdarza się, że wstaje do toalety, i trzeba wtedy go asekurować.Pan nie ma problemów z zasypianiem, ale w nocy czasem się budzi.

Informacja na temat warunków mieszkaniowych:

Pacjent mieszka w domu wielorodzinnym na wsi w pobliżu Osnabruck z synem, który zajmuje swoje piętro. Ma tam własną kuchnię i łazienkę. Syn jest osoba pracującą. Wraca z pracy ok 17.30-18.00. Syn pierze sobie i sprząta sam.Do najbliższego sklepu jest ok. 30 minut pieszo. Jest rower. Do dyspozycji jest osobny pokój, TV oraz Internet. Zakupy robi opiekun. Jest samochód mercedes klasy E –automat

Obowiązki Opiekuna:

Zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, prowadzenie auta (zakupy bądź do lekarza), opieka nad psem – do dogadania

Wymagania:

język niemiecki w stopniu komunikatywnym + czynne prawo jazdy!

Dodatkowe informacje:

Na zleceniu jest pies średniej wielkości. Jest to pies syna. Nie wychodzi się z nim, jest puszczany do ogrodu, trzeba tylko dbać żeby miał wodę.

Oferujemy:

- korzystny pakiet ubezpieczeniowy,
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce wygodnymi busami
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- wygodne zakwaterowanie.

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: [email protected]
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 211
53-149 Wrocław
form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...