Skocz do zawartości

Opiekunka z biegłym niemieckim do Pana w Lichtenberg/Erzgeb (46km od Drezna) od 14.02.2021, stawka 1600€


Rekomendowane odpowiedzi

K_perfekton_top.png

Perfekton poszukuje osób na stanowisko:

Opiekunka do Pana

Wynagrodzenie: 1600 euro netto
Miejscowość: Lichtenberg/Erzgeb
Czas pobytu: 2 miesiące

form.png

 

Informacje o zleceniu

Rodzina potrzebuje pomocy wyłącznie dla pana. Jego żona jest w pełni samodzielna, zajmuje się też prowadzeniem domu. Opiekunka powinna tylko pomóc Jej w tym w razie potrzeby. Pani zależy na tym, żeby opiekunka troszczyła się o Jej męża, mobilizowała Go i organizowała Jego czas. Pan potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, ale bardzo ważne jest to, żeby Go motywować i aktywizować. Higienę wykonuje się w łazience, pan z reguły siada na toalecie, a opiekunka Go obmywa. Podopieczny korzysta z kaczki na mocz. Pan nosi soczewki kontaktowe oraz aparat słuchowy, przy zakładaniu potrzebuje pomocy opiekunki..

Obowiązki

Pomoc przy obowiązkach domowych (sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie - również dla córek, kiedy Ich odwiedzają, zakupy), ale w dużej mierze wykonuje je żona podopiecznego

Wymagania

Biegły j. niemiecki

Kontakt

Tel: +48 58 728 29 49 
Mail: [email protected]
FB: m.me/Perfekton
Instagram: @opieka_perfekton
www.perfekton.pl
BIURO - Poznań: Galeria MM, ul. Św. Marcin 24, IV piętro galerii MM, pok.401

form.png

form.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...