Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Oferta od zaraz- głównie pomoc w domu/ 1450 €/ Ratyzbona

Miejscowość: Ratyzbona
Data wjazdu: 2021-02-01
Wynagrodzenie: 1450 €/ netto
Znajomość języka: dobry

form.png

 

Informacje o podopiecznym

Podopieczną jest 91-letnia, samotnie mieszkająca seniorka (160 cm, 60 kg). Kobieta jest osłabiona ze względu na wiek, lekko zapominalska, porusza się przy rollatorze.

Opis oferty:

NIE cierpi na choroby związane z wiekiem, NIE jest inkontynentna. Potrzebuje głownie wsparcia w czynnościach codziennych: higiena, toaleta, przebieranie się oraz pomocy w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Seniorka posiada kota- jest kotem wychodzącym (od czasu do czasu należy uprzątnąć mu kuwetę). DO dyspozycji jest osobny pokój, dostęp do internet, TV. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1450 € netto/miesiąc + 170 € za zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...