Skocz do zawartości

OPTYMISTYCZNA I SYMPATYCZNA SENIORKA SZUKA PANI DO OPIEKI


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

forum_remont.jpg

OPTYMISTYCZNA I SYMPATYCZNA SENIORKA SZUKA PANI DO OPIEKI

Stawka: 1400,00 Euro + PREMIA
  Termin: 03.02.2021 - 03.04.2021
Miejscowość: 48703 Stadtlohn, Niemcy 

form.png

Region: zagranica 
Zlecenie nr  50731

 

Informacje na temat zlecenia

Otwarta Podopieczna (94 l., 160 cm, 72 kg) z pozytywnym nastawieniem do życia i innych szuka Opiekunki. Seniorkę dotknęło typowe dla podeszłego wieku ogólne osłabienie organizmu. Zdarza jej się również zapominać o datach i planach. Rano i wieczorem ze względu na astmę trzeba Pani podać inhalator. Dobrze widzi i słyszy, nie ma też problemów z komunikacją i orientacją. Jest osobą mobilną, wsparcia wymaga jedynie przy wchodzeniu po schodach. Spokojnie przesypia noce, nie trzeba do niej wstawać. Podopieczna bardzo lubi chodzić na spacery i aktywnie spędzać czas, chętnie gra w karty. Stara się być jak najbardziej samodzielna. Gustuje w lekkostrawnej diecie, nie potrzebuje wsparcia przy spożywaniu posiłków. Dzień zaczyna o 8:00, idzie spać ok. 19:00. Raz w tygodniu przychodzi pomoc domowa, na miejscu pracuje również ogrodnik.

Obowiązki

Otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Warunki mieszkaniowe

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. W odległości kilkuminutowego spaceru znajdują się sklepy spożywcze, apteka i piekarnia. Opiekunka będzie miała do swojej dyspozycji oddzielny pokój z telewizorem i dostępem do internetu oraz własną łazienkę. Opiekunka będzie miała możliwość korzystania z samochodu i roweru.

Wymagania

Wymagania: Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego i czynne prawo jazdy.

Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteGKlauzula informacyjna dostępna jest pod adresem http://medipe.pl/ochrona-danych-osobowych/ .

Nasza oferta

- Zarobki nawet do 1600 Euro + premia 610 Euro na czysto,
- Jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
- Aż 800 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- Bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- Bezpłatny dyżur psychologa,
- Bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.

Skontaktuj się z nami

tel. 71 377 8888
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 
www.medipe.com
GRUPA MEDIPE
Ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...