Skocz do zawartości

Wyjedź z nami do mobilnej Seniorki z okolic Kolonii ! 1400 EURO netto ! Spokojne miejsce, auto do dyspozycji ! od 15.02! Zwracamy koszty testów na COVID!


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

Wyjedź z nami do mobilnej Seniorki z okolic Kolonii ! 1400 EURO netto ! Spokojne miejsce, auto do dyspozycji ! od 15.02! Zwracamy koszty testów na COVID!
Numer oferty: 6492

Planowany termin wyjazdu: 15.02.2021
Lokalizacja: okolice Köln
Wymagana znajomość języka: Dobry
Wynagrodzenie: 1400,00EURO netto za 1 m-c

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Samotna, mobilna Seniorka mieszkająca w cichej spokojnej okolicy terenów zielonych w okolicy Kolonii. Podopieczna jest miłą, wdzięczną za opiekę osobą. Wymaga jedynie lekkiego wsparcia w życiu codziennym i czynnościach pielęgnacyjnych. Mieszka w ładnym domu jednorodzinnym, dla Opiekunki przeznaczono kompletny, w pełni wyposażony pokój z dostępem do Internetu. Na miejscu dostępne jest również auto, którym można dojechać na zakupy.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

kompletny, w pełni wyposażony pokój z dostępem do Internetu

Wymagania:

dobra znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece osób starszych na terenie Polski lub Niemiec

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...