Skocz do zawartości

Opiekunka z komunikatywnym niemieckim do Pary w Lage (22 km od Bielefeld) od 28.02.2021, stawka 1600€


Rekomendowane odpowiedzi

K_perfekton_top.png

Perfekton poszukuje osób na stanowisko:

Opiekunka z komunikatywnym niemieckim do Pary w Lage (22 km od Bielefeld) od 28.02.2021, stawka 1600€

Wynagrodzenie: 1600 euro
Miejscowość: Lage
Czas pobytu: 2 miesiące

form.png

 

Informacje o zleceniu

Pan jest osobą głównie leżącą na łóżku, porusza się jedynie za pomocą wózka inwalidzkiego lub parę kroków przy balkoniku. Należy również zadbać o jego higienę osobistą – ta odbywa się na krześle toaletowym w łazience. Pani ma złamane pierścienie miednicy, co powoduje silne bóle. Ma również drobne problemy z poruszaniem się, Panią należy asekurować, ponieważ czasem przez niedowład w nogach, mimo balkonika potrafi upaść. Jest mobilna, trzeba Jej pomóc przy myciu się, ale sama się maluje..

Opiekunka mieszka w centrum na drugim piętrze w kamienicy. Syn podopiecznej ma swój sklep obuwniczy w kamienicy, w razie czego jest również do pomocy.

Obowiązki

Utrzymanie porządku w domu (na bieżąco, do większego sprzątania przychodzi pomoc domowa), gotowanie dla podopiecznych, robienie drobnych zakupów, za te większe odpowiedzialna jest rodzina, pranie, prasowanie

Wymagania

Język niemiecki: komunikatywny

Kontakt

Tel: +48 58 728 29 49 
Mail: [email protected]
FB: m.me/Perfekton
Instagram: @opieka_perfekton
www.perfekton.pl
BIURO - Poznań: Galeria MM, ul. Św. Marcin 24, IV piętro galerii MM, pok.401

form.png

form.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...