Skocz do zawartości

? Szukamy Opiekunki lub Opiekuna dla pary Seniorów w pobliżu Hamburgu. ? Opłacamy test na obecność SARS-CoV-2! | (KOD: 112.156), Niemcy, Schleswig-Holstein (SH), 23569 Lubeka


Rekomendowane odpowiedzi

sunacare-ogloszenie.png

Sunacare poszukuje osób na stanowisko:

? Szukamy Opiekunki lub Opiekuna dla pary Seniorów w pobliżu Hamburgu. ? Opłacamy test na obecność SARS-CoV-2! | (KOD: 112.156)

Stawka: 1700
Miejscowość:23569 Lubeka

form.png

 

Opis szczegółowy oferty

Szukamy Opieki dla pary Seniorów z okolic Hamburga. Pani ma 82 lata, waży 73 kg i mierzy 160 cm. Jest w pełni komunikatywna oraz w pełni mobilna. Chętnie pomoże w codziennych obowiązkach.
Pan ma 85 lat, waży 101 kg i mierzy 181 cm. Jest półmobilny, potrafi sam wstawać, jednak żeby się poruszać po domu potrzebuje rollatora, na zewnątrz wymagany jest wózek inwalidzki.
Pan cierpi na lekką demencję oraz inkontynencję moczową (ma założony cewnik, nie jest natomiast wymagana jego wymiana). Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach.

Do głównych obowiązków Opiekunki/Opiekuna należeć będzie:- gotowanie,
- pomoc w ubraniu,
- zakupy,
- pranie,
- sprzątanie.

Do dyspozycji Opiekunki/Opiekuna jest prywatny pokój z dostępem do internetu.


Wymagania wobec Opiekuna
Znajomość języka niemieckiego na poziomie KOMUNIKATYWNYM

Kontakt

sunacare-kontakt-min.png

SunaCare sp. z o.o.
Aleje Ujazdowskie 41
00-540 Warszawa

Mail: [email protected]
Tel: 0048 684-228-170

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...