Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opiekunka do Pani

Miejscowość: Münster
Data wjazdu: 29-01-2021
Wynagrodzenie: 1600 € netto/ miesiąc
Znajomość języka: komunikatywna

form.png

 

Informacje o podopiecznymMiejsce:

Münster

Data wyjazdu:

2021-01-29

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1500 € netto/ miesiąc

Znajomość języka:

komunikatywny

Podopieczny:

Podopieczną jest 85-letnia samotnie mieszkająca seniorka ( 150 cm wzrostu, 55 kg). Kobieta przeszła udar mózgu (porażona lewa strona). Od czasu udaru jest zdezorientowana. Porusza się na wózku inwalidzkim.

Opis oferty:Cierpi na początkującą demencję, jest w pełni inkontynentna. Dostępne jest specjalistyczne łóżko oraz lift do łóżka. Seniorce należy pomóc we wszystkich czynnościach codziennych tj. higiena, toaleta, przebieranie się, prysznic, transfer. Seniorkę należy karmić. Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie drobne prace porządkowe. Do dyspozycji jest w pełni umeblowany, osobny pokój, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z komunikatywną/ dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1600 € netto/miesiąc + zwrot kosztów podróży

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...