Skocz do zawartości

Opiekunka z komunikatywnym niemieckim do Pary w Lage (23km od Bielefeld) od 14.02.2021, stawka 1500€


Rekomendowane odpowiedzi

K_perfekton_top.png

Perfekton poszukuje osób na stanowisko:

Opiekunka z komunikatywnym niemieckim do Pary w Lage (23km od Bielefeld) od 14.02.2021, stawka 1500€

Wynagrodzenie: 1500 euro
Miejscowość: Lage
Czas pobytu: 2 miesiące

form.png

 

Informacje o zleceniu

: Pani ma złamane pierścienie miednicy, co powoduje silne bóle. Ma również drobne problemy z poruszaniem się, Panią należy asekurować, ponieważ czasem przez niedowład w nogach, mimo balkonika potrafi upaść. Jest mobilna, sama się myje. 30 lat temu Pani miała również zawał serca, z tego też powodu zainstalowano jej defibrylator. Pan jest osobą głównie leżącą na łóżku, porusza się jedynie za pomocą wózka inwalidzkiego. Trzeba Go przesadzić, nie przejdzie sam kroku. Należy również zadbać o jego higienę osobistą – ta odbywa się na krześle toaletowym w łazience, przy myciu i goleniu często pomaga syn. Pan nie ma inkontynencji – jeśli potrzebuje skorzystać z łazienki, należy mu pomóc usiąść na krześle toaletowym.

Opiekunka mieszka w centrum na drugim piętrze w kamienicy. Syn podopiecznej ma swój sklep obuwniczy w kamienicy, w razie czego jest również do pomocy. Do mieszkania przychodzi sprzątaczka. Do sklepu jest około 400 metrów.

Szczegóły zlecenia: https://perfekton.pl/jobs/opiekunka-komunikatywnym-niemieckim-pary-lage-23km-bielefeld-14-02-2021-stawka-1500e/

Obowiązki

Utrzymanie porządku w domu, gotowanie, drobne zakupy, pranie i prasowanie, wizyty u lekarza.

Wymagania

Język niemiecki: komunikatywny

Kontakt

Tel: +48 58 728 29 49 
Mail: [email protected]
FB: m.me/Perfekton
Instagram: @opieka_perfekton
www.perfekton.pl
BIURO - Poznań: Galeria MM, ul. Św. Marcin 24, IV piętro galerii MM, pok.401

form.png

form.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...