Skocz do zawartości

Uwaga na internetowy flirt!!!


Gość MajkaKat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Dziołchy różnie w życiu bywa i sama w internecie zdarzało mi się flirtować, ale trzeba uważać zwłaszcza gdy poniosą nas emocje lub zechcemy się dobrze bawić, bo można trafić na takiego gówniarza co wszystko nagra i opublikuje. Korzystajcie z internetu z głową, bo nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie. Oglądajcie i czytajcie rozmowę do końca. Moim zdaniem tym powinna zainteresować się prokuratura bo gówniarz wykorzystał wizerunek i naiwność tej pani. a może nawet ona go wkręcała bardziej niż on ją, ale nie dał jej zakończyć rozmowy.  Ręce opadają. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gośc MajkaKat co to jest za komiks,,,tak młodzi sie bawią,,znają takie durne strony ,wchodzą z nudów ,albo wchodzą na te strony w poszukiwaniu faceta ,naiwne i głupie,tutaj akurat nic takiego nie było,aby zaraz prokuratura wkraczała,,Ta Pani widziała z kmi rozmawia,z kim pisze,Ta Pani się też wydaje trochę zagubiona i zachukana,ale to wszystko wynika z braku albo przyjaciól,albo samotności albo monotonią życia ,rutyną., braku normalnej rozmowy .Ta Pani chciala byc dowartosciowana i tak wyszło jak wyszło tutaj na tym nagraniu.Kobiety usłyszą nieraz jeden komplement i gubią już głowę dla faceta .A gówniarze jak piszesz wykorzystują to dla zabawy,bawią się ,ale i jedna i druga strona się połaczyla na skypie ,czy na innym video i byli swiadomi z kim i co piszą ,flirtują,Gówniarz chcial cycki zobaczyć a potem może całą ją nago  ,,ta strona jeszcze jest normalna ,bo widzisz z kim flirtujesz i się na to godzisz,,ale w internecie sa takie strony ,że dopiero dech w piersiach zatyka i co? strona działa,zboków nie brakuje na świecie,,ktoś nie obyty w tym swiecie internetu może wpaśc w nie jedną pułapkę,tego szaleństwa się nie opanuje i żaden prokurator i sąd i inne władze tego nie powstrzymają,,za dużo jest takich rozsianych programów w internecie,,Każdy zawsze powinien uważac,ale to nie jest takie proste,nieraz nie swiadomie wdepniemy w coś-takie życie,,nie używać kamery !!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też korzystałam z różnych portali randkowych i sporo wariatów tam siedzi.

     Miałam prostą zasadę : jeśli ktoś zaczynał gadać o seksie - mówiłam, że mnie gadanie i pisanie nie bawi i że najpierw się spotkajmy w publicznym miejscu  - i tak odsiałam wariatów i ....mało co zostawało na sicie.

      Myślę, że wielu boi się normalnych kontaktów i wyżywa w gadaniu, a ja nie miałam na takie pierdoły czasu.

I zgadzam się, że nie ma co się za bardzo produkować w internetowych flirtach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

nic takiego nie było,aby zaraz prokuratura wkraczała,,Ta Pani widziała z kmi rozmawia,z kim pisze,Ta Pani się też wydaje trochę zagubiona i zachukana,ale to wszystko wynika z braku albo przyjaciól,albo samotności albo monotonią życia ,rutyną., braku normalnej rozmowy .Ta Pani chciala byc dowartosciowana i tak wyszło jak wyszło tutaj na tym nagraniu.

A ja się nie zgodzę, bo moim zdaniem stało się dużo. Nikt nie ma prawa w taki sposób bawić się ludźmi. Młodzi ludzie nie mają żadnych zasad i choć pani jest sobie sama winna to nikt nie ma prawa wystawiać ją na pośmiewisko całego internetu. Najgorsze jest to, że inni młodzi ludzie nie widzą w tym niczego złego i dobrze bawią się oglądając tego typu materiały. Postaw się serenity w sytuacji tej pani, którą zobaczą sąsiedzi, koleżanki i rodzina. Tak się nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FrauMiau Jasne, że nie rozgrzeszam tego młodego. I to jest karalne zresztą. Pokrzywdzona osoba ma prawo dochodzić usunięcia jej prywatnych wypowiedzi z Internetu i odszkodowanie za bezprawne wykorzystanie wizerunku i ośmieszanie.

      Inna rzecz, że wiemy, że większość osób odgrywa tylko pewną rolę na tych portalach i od słów do czynów bardzo daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo jest takich przypadków ,chyba ,że znalazło by się więcej poszkodowanych pań od tego jednego uwodziciela, to może wtedy by się ktoś zainteresował ale takimi pojedyńczymy rozgrywkami nikt sobie dupy nie będzie zawracał,,powiedzą ,,mała szkodliwośc społecznai dadzą pouczenie jednemu i drugiemu ,bo obydwoje winni i na tym koniec,,,"Ta Pani jest zagubiona w świecie wirtualnym,

Dla nie jednego kamera i widzenie się ,to jest nawet w tych czasach coś odkrywczego,,facet na wyciągnięcie ręki:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Blondi napisał:

Za dużo jest takich przypadków ,chyba ,że znalazło by się więcej poszkodowanych pań od tego jednego uwodziciela, to może wtedy by się ktoś zainteresował ale takimi pojedyńczymy rozgrywkami nikt sobie dupy nie będzie zawracał,,powiedzą ,,mała szkodliwośc społecznai dadzą pouczenie jednemu i drugiemu ,bo obydwoje winni i na tym koniec,,,"Ta Pani jest zagubiona w świecie wirtualnym,

Dla nie jednego kamera i widzenie się ,to jest nawet w tych czasach coś odkrywczego,,facet na wyciągnięcie ręki:święty:

Ale jakby na to nie patrzeć te jego "ofiary", to kobiety, które dosyć naiwnie się zachowały. Myślę że wstydem byłoby również dla nich gdziekolwiek to zgłaszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beata Giz @Blondi teraz przejrzałam ten materiał dokładniej.

Mierne to jakieś i drętwe...

Babka to prosta kobiecina, ale trochę uroku ma

A młokos cienizna ostatnia...i syfek jakiś niedorozwinięty.

Wydaje mi się też, czy  ten materiał nie  jest aby  sztucznie zmontowany...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Serenity napisał:

@Beata Giz @Blondi teraz przejrzałam ten materiał dokładniej.

Mierne to jakieś i drętwe...

Babka to prosta kobiecina, ale trochę uroku ma

A młokos cienizna ostatnia...i syfek jakiś niedorozwinięty.

Wydaje mi się też, czy  ten materiał nie  jest aby  sztucznie zmontowany...?

@Serenity dlatego to dla mnie jest też komiks,,,tam nie ma nic w tym nagraniu tresciwego-normalne pierdolety,,jakie potrafią młotki :hahaha: wioskowe cwaniaczki,jeden drugiemu chce zaimponowac i takie gierki sa stosowane,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
O 11.04.2017 at 13:54, Serenity napisał:

@Beata Giz @Blondi teraz przejrzałam ten materiał dokładniej.

Mierne to jakieś i drętwe...

Babka to prosta kobiecina, ale trochę uroku ma

A młokos cienizna ostatnia...i syfek jakiś niedorozwinięty.

Wydaje mi się też, czy  ten materiał nie  jest aby  sztucznie zmontowany...?

Być może tak, ale wiesz w internetach wszystko jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 10.04.2017 at 21:58, Gość MajkaKat napisał:

Witam, Dziołchy różnie w życiu bywa i sama w internecie zdarzało mi się flirtować, ale trzeba uważać zwłaszcza gdy poniosą nas emocje lub zechcemy się dobrze bawić, bo można trafić na takiego gówniarza co wszystko nagra i opublikuje. Korzystajcie z internetu z głową, bo nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie. Oglądajcie i czytajcie rozmowę do końca. Moim zdaniem tym powinna zainteresować się prokuratura bo gówniarz wykorzystał wizerunek i naiwność tej pani. a może nawet ona go wkręcała bardziej niż on ją, ale nie dał jej zakończyć rozmowy.  Ręce opadają. 

 Ta kobita jest chyba niedorozwinięta. Albo samotnośc ją tak przygniotła, że pisze z kim popadnie. 

 

 

Młokos się podstawia dla nagrania. On też się nudzi i chce się z babci ponabijać. 

Flirtu tu nie widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 11.04.2017 at 13:54, Serenity napisał:

@Beata Giz @Blondi teraz przejrzałam ten materiał dokładniej.

Mierne to jakieś i drętwe...

Babka to prosta kobiecina, ale trochę uroku ma

A młokos cienizna ostatnia...i syfek jakiś niedorozwinięty.

Wydaje mi się też, czy  ten materiał nie  jest aby  sztucznie zmontowany...?

Dopiero teraz to obejrzalam, ale nawet nie chcialo mi ogladac do konca , bo wlasnie mierne to jakies , dretwe i nudne i tez mam wrazenie, ze wszystko  bylo wczesniej ustawione dlatego tak sztucznie wyszlo . Prosta kobicina , ograniczony mlokos  i dretwy dialog. Ja tez tu zadnego flirtu nie widze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmu wynika ze Ci dwoje maja cos nie halo w glowie: on mysli ze jest wielkim cwaniakiem, a ona myli ze chodzenie z 23-letnim szczeniakiem to powod do radosci. Wyglada na to ze oboje dobrze sie bawili, ale filmik kiepski-pozostawia jakis niesmak

Ukryta zawartość

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) film został nagrany w serwisie, który ma łączyć ludzi a tu nie chodzi o to czy oni mają flirt tylko na kogo można trafić w internecie i jak ten ktoś może wykorzystać naszą twarz bez naszej zgody. Nie oceniam kobitki, ale gówniarza który z premedytacją ją wykorzystał dla żartu, który widziało dziesiątki tysięcy ludzi. To straszne, a wy się czepiacie czy to flirt. Dodałam to żeby się dwa razy zastanowić zanim się wejdzie na tego typy serwisy. pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
O 25.04.2017 at 13:24, Gość MajkaKat napisał:

:) film został nagrany w serwisie, który ma łączyć ludzi a tu nie chodzi o to czy oni mają flirt tylko na kogo można trafić w internecie i jak ten ktoś może wykorzystać naszą twarz bez naszej zgody. Nie oceniam kobitki, ale gówniarza który z premedytacją ją wykorzystał dla żartu, który widziało dziesiątki tysięcy ludzi. To straszne, a wy się czepiacie czy to flirt. Dodałam to żeby się dwa razy zastanowić zanim się wejdzie na tego typy serwisy. pa

Gosc MajkaKat i bardzo dobrze zrobiłaś ,że dodałaś ten film, nikt się nie czepia niczego,,poprostu przyjmij spokojnie do wiadomości ,że każdy ma inny punkt widzenia ,inny pogląd ,inne myślenie,inaczej przyjmuje i odbiera,,uszanuj każdą wypowiedz,,nikt się nie czepia i uważam ,że nawet jak myśli ktoś inaczej, to nie ma na co się obrażać,,co głowa to inny rozum,,nie jeden i jedna po obejrzeniu tego filmu nie napisze ,że w życiu nie wejdzie na tego typu serwis czy portal,,ale napewno przemyśli sobie nie jedno,,uświadomi sobie ,że może ją to też spotkać,,także dobrze zrobiłaś i uśmiechnij się i nie obrażaj,,,pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik jest straszny, a ten chłopak to zwykły prostak. Kobieta sporo od niego starsza, może na początku nie spodziewała się, że trafiła na takiego głupka. Wydaje mi się, że pod koniec rozmowy próbowała trochę zażartować....nie sądzę by poważnie zadała mu to ostatnie pytanie....no ale niestety kretyn wykorzystał jej wizerunek a stado innych kretynów uznało go za super śmiesznego gościa...żenada.... szkoda kobiety, bo może wykazała się naiwnością, ale chłopak w oczach rozsądnych ludzi zrobił sobie większy wstyd, bo pokazał, że jest tępym dupkiem... Jednak trzeba przyznać, że jest to filmik ku przestrodze i dobrze by było żeby niektóre kobiety go obejrzały zanim zaczną pisać z takim idiotą. >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...