Skocz do zawartości

Dlaczego jesteśmy opiekunkami...


Gość TO ja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczułam się wywolana do tablicy😉 i odpowiem, przekornie ze tak w sumie jestem altruistką, bo inaczej bym nie przetrwala 15 lat pracy w opiece. Jezeli liczy sie tylko kasa, to wypalenie przychodzi bardzo szybko...

Nosilam się z pomyslem zebrania tych doswiadczen i podzielenia sie nimi. I w koncu odwazylam sie.😀 Bywalo różnie, czasem ekstremalnie ciężko. Kazdy wyjazd czegos mnie uczył, zwlaszcza te najtrudniejsze. Wracalam tylko do tych miejsc, gdzie czulam sie doceniana

Nauczylam się tez, ze warto korzystac z doświadczenia innych, a niekoniecznie na wlasnej skórze. Zalozylam stronke Opiekunka na Fb gdzie dziele się tym co bylo nie do udzwigniecia, ale tez wydarzeniami, ktore byly nadzwyczajne i decydowaly, ze wracalam... Zapraszam srdecznie do odwidzenia strony😊🌺

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02449JDqpzfhTasW6v7SUSbt5QCdYG9Wdf5MngsxDWCdJW8Fb4Aa4PmszU9By2FqVbl&id=100089817561959&sfnsn=mo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad w. "Dlaczego... ?"

Bo ludzi wybitnych nie zastąpi żadna maszyna, jesteśmy niezagrożeni!  ;)

"20 zawodów (GPT-4), które mogą być zastąpione przez sztuczną inteligencję. Jednocześnie SI potrafi tworzyć nowe zawody, niemniej jest tego zdecydowanie mniej. 

Księgowi
Przedstawiciele handlowi
Operatorzy telemarketingowi
Doradcy finansowi
Agenci ubezpieczeniowi
Operatorzy centrum obsługi klienta
Pracownicy biurowi
Notariusze
Analitycy rynku
Publicyści
Nauczyciele języków obcych
Korektorzy tekstu
Tłumacze
Pracownicy administracyjni w sektorze zdrowia
Korespondenci zagraniczni
Redaktorzy prasowi
Analitycy systemów informatycznych
Marketingowcy
Specjaliści ds. zaopatrzenia
Specjaliści ds. logistyki"
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@malgorzataj

Witam.  Szukam dla opiekuna,DE warunki,mam KRUS. Szukamy tez dla pary po Wielkanocy,5 tyg,referencje,dobry niem.bez nocek,bez oszustw. Prawo jazdy,swoje auto. Rodzina niemiecka w Hannover wpierw sprawdzi rzetelnosc oferty. Okradly juz bezczelnie seniodi 24 nuiejakiej laskawskiei oraz pflegeteam z Legnicy'skupien niejaka.

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Gość Gość zetka napisał:

Rozsypalam się na kawałki. 

Jak po groszu, to tylko na sto kawałków. Złóż w garstkę, zaciśnij mocno, by niczego nie zapodziać, idź do kiosku i poproś owocowego "kodżaka"* na patyku w paski. Mnie zawsze robił dobrze i ocierał wszelkie łezki  ;)))*
*kiedyś(a może dawno, dawno temu), lepszy niż cud miód i orzeszki 👌a w tle "esta, esta..." A.R. ❤

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość zetka

Tu cię @Heidi zaczepię, sorry, dla nie zalogowanych stolik kawowy nie jest przystępny :gryzienie-warga-twarz: a logować się nie spieszę, od czasu do czasu incognito wstąpię. 

Nadal u ciebie hiper energia, humor, nietuzinkowość :pirat-twarz::salutowanie-twarz-dzien-donry:

Piszesz tak lekkim piórem, 

I...jeśli tak samo mówisz i gestykulujesz to scena dla ciebie stoi otworem, jakiś stand up np. 

Ale byś się spełniała :) i ku uciesze widzów. 

To była laurka, nie ma za co:usta-ręka-twarz::mrugnięcie-oczko-twarz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość zetka
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak po groszu, to tylko na sto kawałków. Złóż w garstkę, zaciśnij mocno, by niczego nie zapodziać, idź do kiosku i poproś owocowego "kodżaka"* na patyku w paski. Mnie zawsze robił dobrze i ocierał wszelkie łezki  ;)))*
*kiedyś(a może dawno, dawno temu), lepszy niż cud miód i orzeszki 👌a w tle "esta, esta..." A.R. ❤

A nie chcesz żebym jak Lindy cytat w wiadomym filmie powiedziała " nie chce mi się z tobą gadać "

:usta-ręka-twarz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gość Gość zetka dziękuję W-zetka:ciacho::love:.

Jąkam się trochę i widzę na jedno oko, więc dubler by nie  nadążył powtarzać tym bardziej , że i słabo słyszę. Widzów widziałabym też tylko połowę . Jakoby te moje  niedomagania nie stanowią wielkiego problemu , ale jakby mi połowę gaży za wystepy zapłacili to ..... 

Deski teatru dla mnie zbyt spróchniałe:płacz-łzy-radość-twarz:. Ciężka jestem niesłychanie :d i trąba czasem:płacz-łzy-radość-twarz:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość zetka
6 minut temu, Heidi napisał:

@Gość Gość zetka dziękuję W-zetka:ciacho::love:.

Jąkam się trochę i widzę na jedno oko, więc dubler by nie  nadążył powtarzać tym bardziej , że i słabo słyszę. Widzów widziałabym też tylko połowę . Jakoby te moje  niedomagania nie stanowią wielkiego problemu , ale jakby mi połowę gaży za wystepy zapłacili to ..... 

Deski teatru dla mnie zbyt spróchniałe:płacz-łzy-radość-twarz:. Ciężka jestem niesłychanie :d i trąba czasem:płacz-łzy-radość-twarz:.

:kciuk-w-górę-tak-twarz::niewidomy-ręce-twarz-nie-widzę:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość 3
6 godzin temu, Gość Gość zetka napisał:

Tego trzeba w smutnym geriatrycznym świecie :płacz-twarz-2:

Rozsypalam się na kawałki. :kciuk-w-górę-tak-twarz:

A była to taka nocna rozmowa z koleżanką opiekunką o jej problemie z dniem wolnym na szteli.  Było wielkie zdziwienie że no jak to?  Przypomniał się nam Risitas hihihi... Dziś  rano doszło do kompromisu , głupawka trzymała  jeszcze trochę:))

Czas  przenieść się do łónia , może coś  jeszcze poczytam albo nie . 

Stare ale jare a tytuł jak najbardziej na tu i teraz:.  "Dream on"

Dobranoc 🌙

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gość Gość 3 napisał:

A była to taka nocna rozmowa z koleżanką opiekunką o jej problemie z dniem wolnym na szteli.  Było wielkie zdziwienie że no jak to?  Przypomniał się nam Risitas hihihi... Dziś  rano doszło do kompromisu , głupawka trzymała  jeszcze trochę:))

Czas  przenieść się do łónia , może coś  jeszcze poczytam albo nie . 

Stare ale jare a tytuł jak najbardziej na tu i teraz:.  "Dream on"

Dobranoc 🌙

👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Dlaczego? Na szczęście dzisiaj nie trzeba nadwyrężać intuicji, wystarczy otworzyć internet i wszystko jasne. Ot, dobrodziejstwo...

A co ono nieustannie i bezlitośnie obnaża, tego już nie muszę w nim powielać.

Rozsądnego spokoju na tą dobę, bez wii

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego? Dlaczego? Na szczęście dzisiaj nie trzeba nadwyrężać intuicji, wystarczy otworzyć internet i wszystko jasne. Ot, dobrodziejstwo...

A co ono nieustannie i bezlitośnie obnaża, tego już nie muszę w nim powielać.

Rozsądnego spokoju na tą dobę, bez wii

 

Oj obnaża. I nie trzeba mieć nadzwyczajnej intuicji  co i u kogo. Żałosne bardzo. I po co zgrywać kogoś kim się nie jest ? I tak nikt nie podziwia raczej współczuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...