Skocz do zawartości

Zagadki filmowe


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, elf napisał:

Podpowiedź do mojej zagadki... 

NIe oddadzą swojego domu. Nie pójdą na żaden układ. Po co? Za jasne piwo. I   niebieskie dżinsy? Nie mamy nic, czego by chcieli.”.  Hit 2009roku 

, Pieniądze to nie wszystko"????? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze moja zagadka była za trudna- niestety Wasze wcale nie są łatwiejsze ...

skoro galopujący w dalsze zagadki : podam rozwiązanie 

Kelnerka obsługiwała obu, podając włoskie potrawy w restauracji, a później obu w sobie rozkochała ( najpierw z jednym a później z drugim poszła do łóżka ) jeden to glina, drugi handlarz narkotyków - poza tym byli przyjaciółmi . Znam ten film od bardzo dawna: w Polsce miał tytuł „Przyjaciele”

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, waldiroom napisał:

Widzę ze moja zagadka była za trudna- niestety Wasze wcale nie są łatwiejsze ...

skoro galopujący w dalsze zagadki : podam rozwiązanie 

Kelnerka obsługiwała obu, podając włoskie potrawy w restauracji, a później obu w sobie rozkochała ( najpierw z jednym a później z drugim poszła do łóżka ) jeden to glina, drugi handlarz narkotyków - poza tym byli przyjaciółmi . Znam ten film od bardzo dawna: w Polsce miał tytuł „Przyjaciele”

Czyli odpowiedź na Twoją zagadke powinna brzmieć, że kelnerka podała im włoskie danie? 

Niestety filmu nie oglądałam dlatego nie pytam o zakończenie. Jak znajdę czas to obejrzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

No to lecimy dalej. Kolejna zagadka dla wielbicieli kina ale i dla tych co lubią piękna   muzyke :d

, Zwyciescow można rozpoznać już na starcie. Zawsze można rozpoznać i zwyciescow i przegranych "

Nie wierzę, że jest ktoś kto jeszcze tego filmu nie obejrzał. Jakby co to polecam gorąco :d

Podpowiem, że to film i o przyjaźni (męskiej) i o miłości. Rywalizacji między dwoma przyjaciółmi (o jedną kobietę też) 

Cudna oprawa muzyczna Ennio Morricone  :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z filmu mi pod głowie lata 

... bo nigdy nie będziesz patrzała na mnie tak jak na niego.... 

Tytułu nie pamiętam :$ może ktoś mi pamięć odświeży? :d

Podpowiadam

Trudny wybór ma bohaterka. Opływać w luksusy czy żyć skromnie ale z kimś kogo  kocha? Co tu wybrać?

 

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2.11.2020 at 19:24, Niezapominajka 67 napisał:

Czyli odpowiedź na Twoją zagadke powinna brzmieć, że kelnerka podała im włoskie danie? 

Niestety filmu nie oglądałam dlatego nie pytam o zakończenie. Jak znajdę czas to obejrzę :)

słusznie @Niezapominajka 67- bo tutaj mam małą promocję - polecam tu filmy co na mnie wywarły wrażenie ( ale to tylko moja subiektywna ocena)  "Przyjaciele" warte obejrzenia 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2.11.2020 at 19:59, Niezapominajka 67 napisał:

Cytat z filmu mi pod głowie lata 

... bo nigdy nie będziesz patrzała na mnie tak jak na niego.... 

Tytułu nie pamiętam :$ może ktoś mi pamięć odświeży? :d

Podpowiadam

Trudny wybór ma bohaterka. Opływać w luksusy czy żyć skromnie ale z kimś kogo  kocha? Co tu wybrać?

 

Wiem. Robert Redford grał tu leciwego cynicznego szuję, chciał rywalizować z młodością i miłością . Ostatnia scena zagrana jest na molo z Demi Moore. Nie wszystko i nie  każdego można kupić. Na szczęście

Tytuł: Niemoralna propozycja 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Heidi napisał:

Wiem. Robert Redford grał tu leciwego cynicznego szuję, chciał rywalizować z młodością i miłością . Ostatnia scena zagrana jest na molo z Demi Moore. Nie wszystko i nie  każdego można kupić. Na szczęście

Tytuł: Niemoralna propozycja 

:oklaski::zwyciezca:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam rozwiązanie jednej z moich zagadek bo wczoraj ktos w  forumowej plytotece wspomniał o utworach Ennio Moricone. Otóż ten film z przepiękna muzyka właśnie tego pana nosi tytuł, 

, Dawno temu w Ameryce "

Polecam!!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz będzie trochę bajkowo :d

, Głównie jestem zmęczony tym jacy są ludzie dla siebie. Zmęczony jestem bólem na świecie, który słyszę i czuję codziennie "

Jaki to film? W roli głównej jeden z moich ulubionych aktorów :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Teraz będzie trochę bajkowo :d

, Głównie jestem zmęczony tym jacy są ludzie dla siebie. Zmęczony jestem bólem na świecie, który słyszę i czuję codziennie "

Jaki to film? W roli głównej jeden z moich ulubionych aktorów :love:

Ptaki ciernistych krzewów 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Ptaki ciernistych krzewów 

Niestety nie 

Podpowiedź brzmi. Jest to film między innymi o męskiej przyjaźni. No i odtwórca głównej roli nie za bardzo w moim typie. Zbyt lalusiowaty :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, elf napisał:

@Niezapominajka 67 czekaj czekaj Tom Henks..... I ten duży czarny.... Kurcze wieki temu tytuł był...coś z zielonym .  Zielona....... Droga, albo zielona ścieżka, podpowiedź mi.. 

Zielona mila:oklaski::zwyciezca:dla Ciebie @elf

Możesz zadać kolejna zagadke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...