Skocz do zawartości

Klara, BONNERSTRASSE, Berlin - uwaga!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BONNERSTRASSE 14197  BERLIN OPIEKUNKA OPIS NIE ZGODNY Z TYM CO NA MIEJSCU OPIEKUNKA ZMUSZANA DO KONTROLI CUKRU GLUKOMETREM A CO ZA TYM IDZIE ROBIENIE ZASTRZYKOW PDP ALZHAIMER UCIEKAJACY W NOCY I W DZIEN NA ZMIANE SIEDZA CORKI -SZEFOWE SAME WYMAGANIA ZA NIE WYRAZENIEM ZGODY NA ROBIENIE ZASTRZYKOW TORBY WYSTAWIANE OPIEKUNKI SA ZA DRZWI

chytra wsibska wymachuje laska do bicia  bez obiadow sama gotuje fifki na przezycie wszystkie zaluje ale wyga typowe niewolnictwo

https://opiekunkaradzi.pl/forums/temat/44219-opiekunka-dla-pani-klary/

 

BYLAM PRZEZYLAM 4 DNI

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.09.2020 at 18:40, megy napisał:

chytra wsibska wymachuje laska do bicia  bez obiadow sama gotuje fifki na przezycie wszystkie zaluje ale wyga typowe niewolnictwo

>:(>:(>:( na podobnym zleceniu niestety trafiło mi się  nie tak dawno pracować. Firma umyła rączki bo podobno przy poprzedniczce było wszystko w porządku >:( i jeszcze mi z wynagrodzenia potrąciłi koszty podróży. Sugestia była taka, że to ja w podopiecznym agresję wywołałam O.o

Nie ostrzegam przed tym zleceniem bo na szczęście się ono zakończyło. Może powinnyśmy sobie pozwolić żeby nam głowy porozbijali tymi laskami to wtedy agencje by były z nas zadowolone >:(

Wstyd dla takich agencji i trzeba się trzymać jak najdalej od agencji, która nie wspiera i pozwala na takie traktowanie swojego pracownika !!!! 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...