Skocz do zawartości

Opiekunka do mobilnej Pani w ok. Frankfurtu nad Menem od 06.09. na 2 miesiące


Rekomendowane odpowiedzi

Agencja pracy

ht_top.png

wpisana do Krajowego Rejestru Zatrudnienia pod numerem 4755 poszukuje osób na stanowisko:

 

Opiekunka do mobilnej Pani w ok. Frankfurtu nad Menem od 06.09. na 2 miesiące

Wynagrodzenie: 1300 euro miesięcznie + zwrot kosztów podróży
Miejscowość: Bad Soden am Taunus, 15 km od Frankfurtu nad Menem
Termin: od 06.09. na 2 miesiące
Znajomość języka: komunikatywna znajomość języka niemieckiego

form.png

 

Informacje o zleceniu

Poszukujemy Opiekunki dla Pani mieszkającej w miejscowości uzdrowiskowej Bad Soden am Taunus, 15 km od Frankfurtu nad Menem. Pani ma 94 lata, waży ok 78 kg, ma144 cm wzrostu. Z uwagi na nietrzymanie moczu Podopieczna nosi duże wkładki. Seniorka ma wysokie ciśnienie oraz chorobę wieńcową. Pani jest całkowicie sprawna umysłowo, nie ma demencji. Ma duże poczucie humoru i pogodny stosunek do życia. Ma problemy ze słuchem, nosi aparaty słuchowe. Seniorka porusza się samodzielnie bądź z rollatorem. Podopieczna noce przesypia spokojnie. Do obowiązków Opiekunki należeć będzie towarzyszenie w codziennych czynnościach oraz zakładanie pończoch uciskowych. Seniorka mieszka sama, ma jednak dwie córki, które pozostają w stałym kontakcie zarówno z matką, jak i z Opiekunką.

Dwa raz w tygodniu w godz. 09:00-16:30 Podopieczna przebywa w dziennym domu opieki. Wówczas Opiekunka ma czas dla siebie. Dodatkowo codziennie w godzinach 13:00-15:00 są ustalone przerwy.

Do dyspozycji Opiekunki osobny pokój, dostęp do Internetu, własny telefon stacjonarny z połączeniami do Polski. Łazienka jest wspólna.

Nasza oferta
- praca od 06.09. na 2 miesiące
- 1300 euro miesięcznie + zwrot kosztów podróży
- formularz A-1, Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego
- opieka koordynatora

Wymagania

- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece osób starszych
- pogodne usposobienie, życzliwość, cierpliwość

Oferujemy

Gwarantujemy w pełni legalne zatrudnienie, odprowadzanie składek ZUS, atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Oferty pracy dobieramy w oparciu o kwalifikacje kandydata, jego preferencje i oczekiwania. Nasze miejsca pracy są sprawdzone, a nasi pracownicy w każdej chwili mogą liczyć na naszą pomoc.

Kontakt

HR Investment Sp. z o. o.
[email protected]
71 363-45-14, 71 338-55-85
www.hrigroup.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...