Skocz do zawartości

Sprawdzona oferta od 1.09/ Samotny senior/ 1500 €/ okolice Duisburga


Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opiekunka do Pana

Miejscowość: Oberhausen (15 km od Duisburga)
Data wjazdu: 01-09-2020
Wynagrodzenie: 1550 € netto/ miesiąc
Znajomość języka: dobra

form.png

 

Informacje o podopiecznym

Podopiecznym jest 96-letni, samotnie mieszkający senior. Mężczyzna jest osłabiony ze względu na wiek, porusza się przy rollatorze w domu, na dłuższych dystansach używa wózka elektrycznego.

Opis oferty:

Mężczyzna NIE cierpi na choroby umysłowe związane z wiekiem, NIE jest inkontynentny. Ma lekką depresję. Należy mu pomóc głównie w czynnościach codziennych tj, higiena, toaleta, przebieranie się (głównie chodzi o zakładanie kurtki oraz butów). Senior stara się być jeszcze w dużej mierze samodzielny. Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Do dyspozycji jest osobny pokój, dostęp do internetu. Wynagrodzenie: 1500 € netto/ miesiąc + zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt


O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...