Skocz do zawartości

Sprawdzona oferta OD ZARAZ na 6 TYGODNI/ 1400 €/ Opieka nad 86-letnią Panią


Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opiekunka do Pani

Miejscowość: Radolfzell (20 km od Konstancji)
Data wjazdu: 17-08-2020
Wynagrodzenie: 1400 € netto/ miesiąc
Znajomość języka: komunikatywna

form.png

 

Informacje o podopiecznym

Podopieczną jest 86 letnia, samotnie mieszkająca seniorka. Kobieta jest osłabiona ze względu na wiek, porusza się przy balkoniku, cierpi na niewydolność serca, bardzo słabo widzi.

Opis oferty:

Jest częściowo inkontynentna (inkontynencja moczowa- nosi wkładki). Należy jej głównie pomóc w czynnościach codziennych tj. przy higienie, prysznicu, toalecie, przebieraniu się. Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Osobą kontaktową jest córka- mieszka w pobliżu. Do dyspozycji jest osobny, w pełni umeblowany pokój, dostęp do internetu, TV. Poszukujemy osoby z komunikatywną znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1400 € netto/ miesiąc + zwrot kosztów podróży + BONUS

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt


O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...