Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

secawo_profil.png

poszukuje

Opieka nad Panem po wypadku 1550€ + PREMIA 50€ | HAMBURG | 2 MIESIĄCE

Zlecenie nr: 4076
Oferowana stawka: 1550
Data wyjazdu: 15.08.2020
Miejscowość: Hamburg

form.png

 

Opis oferty pracy:

Pacjent, ma 51lat, 190 cm, 125 kg, po wypadku samochodowym sparaliżowany od pasa w dół, amputowano mu także lewe przedramię, ma założony na stałe cewnik/ opiekunka tylko spuszcza mocz z woreczka/ , oraz stomię/ wymianą zajmuje się opiekunka/. Do pacjenta codziennie rano przychodzi zewnętrzna służba medyczna, która podaje lekarstwa. Podopieczny porusza się głównie na wózku inwalidzkim, ale również porusza się samodzielnie dostosowanym do jego potrzeb samochodem. Pan nie ma problemów z mową, słuchem oraz wzrokiem. Orientację czasowo – przestrzenną, sytuacyjną oraz osobową ma dobrą. Potrzebuje wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu się oraz podczas mycia. Na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne z materacem przeciwodleżynowym, wózek inwalidzki, winda przy łóżku oraz wannie. Samodzielnie je małe porcje, nie ma problemów z żuciem i połykaniem. Nie przyjmuje środków nasennych i przesypia noce. Bierze udział w domowych zajęciach gimnastycznych. Trzeba chodzić z podopiecznym na basen / zawozić go/ . Pan ma także 5 kotów w domu.

Informacja na temat warunków mieszkaniowych:

Pacjent jest w separacji z żoną, która zajmuje mieszkanie w piwnicy w tym samym domu jednorodzinnym w centrum miasta. Do najbliższego sklepu jest ok. 15 minut na pieszo. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój / na piętrze domu/ z dostępem do internetu.

Obowiązki Opiekuna:

Zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, karmienie kotów.

Wymagania:

Język Średniozaawansowany

Dodatkowe informacje:

Pan ma 5 kotów w domu.

Oferujemy:

- korzystny pakiet ubezpieczeniowy,
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce wygodnymi busami
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- wygodne zakwaterowanie.

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: [email protected].
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 211
53-149 Wrocław
form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt


O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...