Skocz do zawartości
    • Nadchodzi ZMIANA!

Rekomendowane odpowiedzi

secawo_profil.png

poszukuje

Opieka nad uprzejmą Seniorką mieszkającą obok Syna | Tecklenburg-Leeden | Od 15 Września

Zlecenie nr: 3971
Oferowana stawka: 1250
Data wyjazdu: 15.09.2020
Miejscowość: Tecklenburg-Leeden

form.png

 

Opis oferty pracy:

Pacjentka, 88 lat, 163 cm, 90 kg, jest inkontynentna całkowicie/ nosi pieluchomajtki/, cierpi na osłabienie starcze, zaburzenia rytmu serca oraz demencję/ dosyć posunięta/Stopień niepełnosprawności: 4. Jest mało kontaktowa/ ale trzeba ja mobilizować wtedy potrafi współpracować i ćwiczyć , grać/. Trzeba mieć cierpliwość do niej. Mówi pojedynczymi słowami.
Pacjentka ma problemy z orientacją czasowo- przestrzenną oraz osobowo-sytuacyjną. U Pani występują problemy z mówieniem. Żyje we własnym świecie.
Pacjentka porusza się na wózku, lub na fotelu siedzi cały dzień. Jest osobą siedząco- leżącą. Trzeba ją podnieść i przesadzić na wózek, lub fotel. Jest transfer. W transferze pomaga zawsze syn. Trzeba mu tylko powiedzieć. Jest pomocny, nie ma z tym problemu. Jest również lift. Jak ma lepszy dzień to podopieczna zrobi 2 kroki z asekuracją opiekunki. Nie wychodzi się z podopieczną na spacery, ponieważ jest to mieszkanie na piętrze, i nie ma możliwości. Na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne, podwyższenie na toaletę, i wózek inwalidzki.
Pani używa pampersów i pieluch. Nie korzysta z toalety. Jest lift którego należy używać. Mycie odbywa się w łóżku, podopieczna mało pomaga. Trzeba jej pomóc w ubieraniu i rozbieraniu.
Seniorkę trzeba karmić. Już zaczyna zapominać jak chwycić łyżkę. Może mieć czasami zaburzony rytm snu ale bierze środki nasenne. O godz 19.00 kładzie się podopieczną do łóżka na noc. Trzeba zajrzeć jeszcze do niej ok 22.00. Noce podopieczna przesypia. Nie budzi się w ogóle. Jest osobą spokojną.
Opiekunka zagląda do niej ok 22.00 ostatni raz i idzie spać. Chętnie słucha muzyki. Uczestniczy w gimnastyce-fizjoterapeuta przychodzi do domu- w czwartki. Większość dnia spędza na wózku.

Informacja na temat warunków mieszkaniowych:

Pacjentka mieszka w mieszkaniu przerobionym ze szkoły. W innej części mieszkania mieszka pracujący syn. Gotuje się i pierze również dla syna, ale poprzednia opiekunka dogadała się z synem w ten sposób, że pierze mu i gotuje za dodatkową opłatą. Opiekunka informuje go tylko, że wychodzi /w swoim wolnym czasie/ nie ma z tym problemu. W poniedziałki podopieczna jedzie do Tagespflege od rana do 16.00/ Zabiera i odwozi podopieczną taxi/. Opiekunka ma wtedy czas wolny. Ciężkie, duże zakupy 1x w tygodniu opiekunka robi z synową/ samochodem/. Drobne zakupy opiekunka robi sama. Do najbliższego sklepu jest ok. 10-15 minut pieszo/ kładzie się wtedy podopieczną do zamykanego łóżka. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z Internetem i telewizją.

Obowiązki Opiekuna:

Zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie.

Wymagania:

Podstawowy Język

Dodatkowe informacje:

Opiekunka zagląda do niej ok 22.00 ostatni raz i idzie spać. Chętnie słucha muzyki. Uczestniczy w gimnastyce-fizjoterapeuta przychodzi do domu- w czwartki. Większość dnia spędza na wózku.

Oferujemy:

- korzystny pakiet ubezpieczeniowy,
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce wygodnymi busami
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- wygodne zakwaterowanie.

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: [email protected].
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 211
53-149 Wrocław
form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt


O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...