Skocz do zawartości
    • Nadchodzi ZMIANA!

Rekomendowane odpowiedzi

secawo_profil.png

poszukuje

Opieka nad Seniorem mieszkającym z zdrową małżonką 1350€ | 2 miesiące | Steinfurt-Burgsteinfurt

Zlecenie nr: 4009
Oferowana stawka: 1500
Data wyjazdu: 23.08.2020
Miejscowość: Steinfurt-Burgsteinfurt

form.png

 

Opis oferty pracy:

Pacjent, lat 93, 186 cm, ok. 68 kg, ma osłabienie starcze, początkową demencję, orientacja czasowa i miejscowa jest częściowo zaburzona, miewa stany depresyjne, dlatego mile widziana jest wesoła, taktowna opiekunka .
Pacjent ma problemy ze słuchem ,nosi okulary, nosi aparat słuchowy. Chodzi z pomocą balkonika. Wymaga pomocy przy kąpieli, myciu, ubieraniu, rozbieraniu, chodzi do toalety, czasami zdarza się nietrzymanie moczu, dlatego nosi wkładki asekuracyjnie. W domu są środki pomocnicze typu łożko specjalistyczne, rolator, krzesło przy wannie, stołek pod prysznic. Ze względu na problemy z zasypianiem otrzymuje środki nasenne. Jeśli podopieczny ma problem ze snem w nocy , radzi sobie sam, nie woła opiekunki. Noce tutaj na zleceniu są przespane. Podopieczny jest bardzo ciepłą, spokojną , miłą osobą.
Żona spędza dużo czasu z mężem. Bardzo mu we wszystkim pomaga. Są kochającą parą.
Synowie /2/ odwiedzają czasem rodziców/niezbyt często/, są emocjonalnie związani ze sobą, więc opiekunka chwilkę z nimi siedzi przy kawie a potem ich zostawia.

Informacja na temat warunków mieszkaniowych:

Podopieczny mieszka z żoną 92 lata / całkowicie sprawną/ na obrzeżach miasta, w domu jednorodzinnym/ piekna okolica/. Żona dużo czasu poświęca mężowi, bardzo się nim zajmuje. Jest malarką, duszą artystyczną. Podopieczny natomiast gra na pianinie. Jest to bardzo inteligentna, na poziomie rodzina.
Do dyspozycji jest auto z automatyczną skrzynią biegów oraz rower.
Gotuje opiekunka, zakupy również robi opiekunka/ cięższe typu woda,soki,mąka,papier toaletowy,środki czystkości – żona podopiecznego z synem samochodem/.Opiekunka ma osobny pokój z własna łazienką., TV i internetem/ bardzo dobrze chodzi /.
Raz w tygodniu przychodzi osoba do sprzątania domu. Żona podopiecznego może więc czasem poprosić opiekunkę o posprzątanie w garażu, czy w samochodzie ponieważ opiekunka gruntownie w domu nie sprząta.

Obowiązki Opiekuna:

Zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, prowadzenie auta (zakupy bądź do lekarza).

Wymagania:

Język Średniozaawansowany B1

Dodatkowe informacje:

Raz w tygodniu przychodzi osoba do sprzątania domu. Żona podopiecznego może więc czasem poprosić opiekunkę o posprzątanie w garażu, czy w samochodzie ponieważ opiekunka gruntownie w domu nie sprząta.

Oferujemy:

- korzystny pakiet ubezpieczeniowy,
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce wygodnymi busami
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- wygodne zakwaterowanie.

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: [email protected].
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 211
53-149 Wrocław
form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt


O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...