Skocz do zawartości

Rekomendowane posty

secawo_profil.png

poszukuje

Opieka nad Seniorem 1300€ + PREMIA 50€ ZA SZYBKI WYJAZD | 2 MIESIĄCE

Zlecenie nr: 3974
Oferowana stawka: 1300
Data wyjazdu: 1.08.2020
Miejscowość: Bad Pyrmont

form.png

 

Opis oferty pracy:

Pacjent, lat 77, 172 cm, 82 kg, cierpi na Parkinsona, średniozaawansowaną demencję, osłabienie starcze oraz alergie. Pan również mocno niedowidzi (widzi tylko zarys, granice, to jest 20% pola widzenia). Jest osoba kontynentną/ korzysta z toalety, trzeba go zaprowadzić/ Stopień niepełnosprawności: 4. Służba medyczna przychodzi 1 w tygodniu, aby przygotować leki na cały tydzień.
Podopieczny ma problemy z mową i wzrokiem (nie widzi,). Dobrze słyszy i nie ma potrzeby żeby nosił aparat słuchowy. Ze względu na postępującą demencję ma problemy z orientacją czasowo – przestrzenną, ale radzi sobie z orientacją sytuacyjną oraz osobową. Pan wspomaga się rolatorem, na spacerach używa wózka inwalidzkiego, w domu i po schodach porusza się ze wsparciem drugiej osoby. Z pomocą opiekunki ubiera i rozbiera się oraz myje się pod prysznicem na stołku prysznicowym. Na wyposażeniu są: rolator, stołek prysznicowy, podwyższona toaleta oraz łóżko pielęgnacyjne. Uczęszcza w zajęciach gimnastycznych (głównie masaże). Potrzebuje pomocy przy piciu i jedzeniu, nie ma problemów z połykaniem i żuciem/ ale trzeba go karmić/. Nie ma żadnej diety. Pacjent wybudza się w nocy. Bierze środki nasenne, ponieważ ma problemy z zasypianiem. W nocy czasem potrzebuje pomocy opiekunki. Z charakteru Pan jest osobą przyjazną, spokojną i cierpliwą.

Informacja na temat warunków mieszkaniowych:

Pan mieszka samotnie w bloku w mieście. Do najbliższego sklepu jest mniej niż 20 minut pieszo/ Aldi, Reve, Pene/, 5min od pareku jest Centrum Handlowe. Pieniądze daje jego bratowa. Nie ma problemów z zakupami. 400Eur na miesiąc/ dają całą kwotę/. Opiekunka ma osobny pokój z balkonem z dostępem do internetu-stałe łącze/chodzi bardzo dobrze/, TV oraz łazienkę do swojej dyspozycji. Nowe mieszkanie duże z balkonem. Miasto ładne, czyste. Jest gdzie wyjść. Pięknie usytuowane mieszkanie Jedyny budynek 3 piętrowy . W samym parku z fontanną. Jest to miasteczko uzdrowiskowe.
Rodzina mieszka w odległości 20km od podopiecznego. Zawsze można na nich liczyć.

Obowiązki Opiekuna:

Wykonywanie prac domowych: pranie, prasowanie, gotowanie, porządki domowe, zakupy. Spacerowanie z podopiecznym, aktywizacja, mobilizowanie do większej aktywności ruchowej.

Wymagania:

Język Komunikatywny

Dodatkowe informacje:

Rodzina mieszka w odległości 20km od podopiecznego. Zawsze można na nich liczyć.

Oferujemy:

- korzystny pakiet ubezpieczeniowy,
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce wygodnymi busami
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- wygodne zakwaterowanie.

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: rekrutacja@secawo.com.
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 211
53-149 Wrocław
form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...