Skocz do zawartości

07.08. NOWA OFERTA opiekunka do 61-letniej kobiety z depresją 1500 euro 50997 Kolonia

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

07.08. NOWA OFERTA opiekunka do 61-letniej kobiety z depresją 1500 euro 50997 Kolonia

Miejscowość: 50997 Kolonia
Wynagrodzenie: 1500 euro
Termin: 07.08 lub wcześniej

form.png

 

O podopiecznej

Dojazd: 07.08 lub wcześniej
Stawka: 1500 EURO (dobry niemiecki lub mocny komunikatywny
Miejscowość: 50997 Kolonia

Szukamy opiekunki z dobrym lub mocnym komunikatywnym niemieckim do 61- letniej kobiety cierpiącej na depresję. Palenie tylko na zewnątrz
Do opieki:
- kobieta (61 lat, 58 kg, 165 cm), mobilna. Kobieta cierpi na depresję (bierze leki), stany lękowe, oraz nietolerancję laktozy. Lekkie problemy ze słuchem. Pani miewa sporadyczne problemy z orientacją w przestrzeni oraz sytuacyjną a także pamięcią. W większości czynności jest samodzielna.

Zadania opiekunki

Wsparcie kobiety w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, prasowanie, pielęgnacja roślin pokojowych, zakupy, przygotowywanie posiłków). Ponadto wspólne spędzanie czasu, wycieczki, spacery, granie w gry.
Kobieta uczestniczy w wykonywaniu czynności domowych ale szybko staje się wyczerpana zarówno pod względem mentalnym jak i fizycznym (poniekąd za sprawą leków antydepresyjnych)

Warunki mieszkaniowe

Kobieta mieszka w domu jednorodzinnym z tarasem i ogrodem w pobliżu centrum miasta. Dla opiekunki własny pokój (standard), Internet, TV.
Jej były partner mieszka też w tym domu od czasu do czasu ale nie wymaga opieki. Zajmuje się też zakupami
Sklepy do 5 minut drogi autobusem/koleją. Do dyspozycji jest też rower.
Przerwa codzienna 2-3h + 2x ½ dnia lub 1 cały dzień w tygodniu

Wymagania

Min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

praca@pflegeteam.pl

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...