Skocz do zawartości

Rekomendowane posty

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opiekunka do Pani

Miejscowość: Bad Oeynhausen ( 30 km od Bielefedu)
Data wjazdu: 15-08-2020
Wynagrodzenie: 1700 € netto/ miesiąc
Znajomość języka: komunikatywna

form.png

 

Informacje o podopiecznym

Miejsce:

Bad Oeynhausen ( 30 km od Bielefedu)

Data wyjazdu:

2020-08-15

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1700 € netto/ miesiąc

Znajomość języka:

komunikatywny

Podopieczny:

Do opieki jest małżeństwo (kobieta- 90 lat oraz mężczyzna- 93 lata). Kobieta porusza się samodzielnie lub przy balkoniku, cierpi na początkującą demencję, osteoporozę, bóle pleców, niedowidzi, niedosłyszy- nosi aparat słuchowy.

Opis oferty:

Potrzebuje głównie wsparcia w czynnościach codziennych tj. higiena, toaleta, przebieranie się. Mężczyzna porusza się o lasce albo przy balkoniku, cierpi na astmę, niewydolność serca, początkującą demencję. Również potrzebuje pomocy w czynnościach codziennych (higiena, toaleta, przebieranie się). Do obowiązków należy również pomoc w domu tj, gotowanie, zakupy, drobne prace porządkowe. Małżeństwo mieszka z córką- jest czynna zawodowo (nie wymaga jakiejkolwiek pomocy). Do dyspozycji jest osobny pokój, dostęp do internetu, TV. Poszukujemy osoby z komunikatywną znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1700 € netto/miesiąc + zwrot kosztów podróży.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...