Skocz do zawartości

27.07.super zastępstwo na 8 tyg. opiekunka do bardzo miłej seniorki 1450 euro 21438 Brackel

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

27.07.super zastępstwo na 8 tyg. opiekunka do bardzo miłej seniorki 1450 euro 21438 Brackel

Miejscowość: 21438 Brackel
Wynagrodzenie: 1450 euro
Termin: 27.07 na 8 tyg.

form.png

 

O podopiecznej

Dojazd: 27.07 na 8 tyg.
Stawka: 1450 euro (dobry niemiecki)/ 1400 euro (komunikatywny niemiecki)
Miejscowość: 21438 Brackel

Poszukujemy opiekunki z dobrą/komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Prawo jazdy nie jest warunkiem koniecznym. Osoba zainteresowana może palić papierosy na zewnątrz (nienałogowy palacz).

Do opieki:

- seniorka, 84 lata, 56 kg, 162 cm, PG 1, mająca trudności w chodzeniu- o rolatorze. Pani cierpi na chorobę Parkinsona- (od czasu do czasu drżenie) oraz nietrzymanie moczu- nosi wkładki (czasami zdarza jej się nie zdążyć do toalety). Ponadto pani ma lekkie problemy z mową i nosi aparat słuchowy. Pani wymaga pomocy w myciu/pielęgnacji ciała, ubieraniu/rozbieraniu, pomocy w jedzeniu/piciu, wyjściach do toalety, wchodzeniu po schodach i przy wstawaniu (trzeba podać dłoń i podeprzeć/wspomóc). Pani stara się mimo wszystko być samodzielna.

Nie ma wstawania nocnego.

Seniorce trzeba towarzyszyć 2x w tyg. ćwiczenia (1x autobus i 1x na miejscu)
1x w tyg. na miejscu fryzjer

Seniorce należy przypominać o regularnym nawadnianiu organizmu. Z powodu choroby ma lekkie problemy z motoryką -pojawiają się lekkie zawroty głowy wtedy powstaje ryzyko upadku.

Kobieta jest spokojną, zrównoważoną, przyjazną uporządkowaną osobą. Dawniej pracowała w banku. Wśród jej zainteresowań wymienić można: sport, oglądanie telewizji, ogród, granie w gry, śpiewanie, robienie na drutach.

Zadania opiekunki


Zadaniem opiekunki jest wsparcie seniorki w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, sprzątanie, ,zakupy- córka ale opiekunka może razem z nią, pranie, prasowanie, przygotowywanie posiłków). Ponadto wspólne spędzanie czasu, spacery, granie w gry.

Warunki mieszkaniowe


Pani mieszka w domu jednorodzinnym (ok. 120 mkw) z ogrodem i tarasem. Dla opiekunki własny pokój (standard), własna łazienka, TV, dostęp do internetu.

Ten sam dom zamieszkuje też córka seniorki wraz z rodziną.

Sklepy dostępne 10 minut drogi autobusem.

Wymagania

Komunikatywna lub dobra znajomość języka.

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

[email protected]

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...