Skocz do zawartości

03.08. POLECAMY zastępstwo na 6 tyg. mało gotowania opiekunka z prawem jazdy do mobilnego małżeństwa 1600 euro 53844 Troisdorf (przedmieścia Bonn)

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

03.08. POLECAMY zastępstwo na 6 tyg. mało gotowania opiekunka z prawem jazdy do mobilnego małżeństwa 1600 euro 53844 Troisdorf (przedmieścia Bonn)

Miejscowość: 53844 Troisdorf (przedmieścia Bonn)
Wynagrodzenie: 1650 euro
Termin: 03.08. na 6 tyg.

form.png

 

O podopiecznej

Dojazd: 03.08
Stawka: 1650 euro (j. niemiecki- dobry i prawo jazdy)
Miejscowość: 53844 Troisdorf (przedmieścia Bonn)

Poszukujemy opiekunki z dobrym niemieckim oraz czynnym prawem jazdy (Mercedes A-Klasse Automatic). Osoba zainteresowana może palić papierosy.

Do opieki: mobilne małżeństwo (mąż wymagający lekkiej pomocy, żona z lekką demencją, bardzo miła i łagodna osoba)

- seniorka,92 lata, 160 cm, 58 kg, z demencją (dużo zapomina), o bardzo przyjaznym i łagodnym charakterze, pani porusza się samodzielnie, cierpi na nietrzymanie moczu i osteoporozę- potrzebuje wsparcia w myciu.

- senior porusza się o rolatorze, bardzo dużo zajmuje się żoną, potrzebuje wsparcia przy myciu i kremowaniu oraz pomocy przy wyjmowaniu ubrań. Nie ma nocek.

Zadania opiekunki

Głównym zadaniem opiekunki jest prowadzenie domu (pranie, prasowanie, zakupy), obiady są najczęściej zamawiane i przywożone z restauracji (rodzina je dużo mięsa). Ponadto opiekunka wozi seniorów samochodem na zakupy, do banku, towarzyszy w wizytach lekarskich.

Warunki mieszkaniowe

Państwo mieszkają w ładnym, zadbanym parterowym lecz podpiwnycznym domu. W użytkowej piwnicy znajdują się 4 pokoje (w trzech z nich mieszkały dzieci seniorów), w tym jeden dla opiekunki ,która ma tam własną łazienkę. Senior również śpi w przyziemiu w jednym z pokoi, seniorka na parterze domu. Jedna z córek mieszka w pobliżu

Wymagania

Czynne prawo jazdy, min. komunikatywna znajomość języka.

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

praca@pflegeteam.pl

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...