Skocz do zawartości

SUPER ZASTĘPSTWO -09.08.poszukiwana stała zmienniczka z prawem jazdy do seniora na rolatorze/ wózku 1500 euro 68219 Mannheim

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

SUPER ZASTĘPSTWO -09.08.poszukiwana stała zmienniczka z prawem jazdy do seniora na rolatorze/ wózku 1500 euro 68219 Mannheim

Miejscowość: 68219 Mannheim
Wynagrodzenie: 1500 euro
Termin: 09.08. na 6 tyg.

form.png

 

O podopiecznej

Dojazd: 10.08
Stawka: 1500 euro (j. niem.-dobry i prawo jazdy)
Miejscowość: 68219 Mannheim

Poszukujemy samodzielnej opiekunki z dobrym językiem i prawem jazdy (Golf automat)

Do opieki senior 85 lat, 166 cm, 60 kg, mobilny o rolatorze. Pan cierpi na początkowe stadium alzheimera (spokojny), niewydolność serca (ma rozrusznik serca) i cukrzycę (rany cukrzycowe). Mężczyzna jest samodzielny we wszystkich czynnościach.
Senior w nocy sam chodzi do toalety (czasami jednak jest potrzebna pomoc opiekunki)

Pan jest bardzo spokojną, miłą i żartobliwą osobą. Niegdyś pracował jako dentysta.
W domu bywa również sporadycznie partnerka życiowa seniora- nie wymaga opieki.
W domu bywa również sporadycznie partnerka życiowa seniora- nie wymaga opieki.

Zadania opiekunki


Zadaniem opiekunki jest prowadzenie domu (pranie, prasowanie, sprzątanie, gotowanie, zakupy). Ponadto dotrzymywanie towarzystwa seniorowi, spacery i koordynowanie terminów wizyt lekarskich- dużo jeżdżenia autem do terapeutów (blisko)
Przychodzi pani sprzątająca oraz ogrodnik

Warunki mieszkaniowe


Pan mieszka w dużym domu (250 mkw) położonym w centrum miasta. Do dyspozycji opiekunki osobna strefa w domu z własną łazienką i internetem. Córka mieszka w Szwajcarii, syn w Monachium.

Wymagania

Czynne prawo jazdy, dobra znajomość języka.

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

[email protected]

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...