Skocz do zawartości

Pozyskanie niemieckiego Seniora do Domu Opieki w Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, [email protected] napisał:

Szukam agencji / firmy/osoby która pomoże mi pozyskać Niemieckiego Seniora do Domu Opieki w Polsce proszę o kontakt [email protected] lub 509872457

To chyba nie to miejsce, bo agencje same chętnie pozyskują seniorów a i my nie oddamy swoich, bo wolimy jak nasi pdp są w Niemczech :))))))))) 

A ile za to w ogóle płacisz? Jakie warunki? Masz wizytówki, oferty itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, FrauMiau napisał:

To chyba nie to miejsce, bo agencje same chętnie pozyskują seniorów a i my nie oddamy swoich, bo wolimy jak nasi pdp są w Niemczech :))))))))) 

A ile za to w ogóle płacisz? Jakie warunki? Masz wizytówki, oferty itp.?

Zapraszam do odezwania się na maila o konkretnych szczegółach... na pewno stały  miesięczny procent od danej osoby 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FrauMiau Dom Opieki w cichym i spokojnym miejscu po byłej Klinice pokoje 2 i 1 osobowe zabiegi podtrzymujące aktywność fizyczna Seniora np. hydroterapia terapia światłem... Basen czynny od maja do października stołówka z tarasem zimowym na terenie mieści się boisko wielofunkcyjne. Zapewniamy opiekę opiekunów , pielęgniarek, lekarza, fizjoterapeuty, terapeuty zajęciowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, [email protected] napisał:

Zapraszam do odezwania się na maila o konkretnych szczegółach... na pewno stały  miesięczny procent od danej osoby 

Ja dziękuję. Udało mi się raz w życiu pozyskać dla agencji seniora, ale połączyć zainteresowanie opieką ze stałym pobytem w Polsce to już za dużo. Czytałam, że to staje się popularne ze względu na bardzo korzystne ceny, ale ja dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, FrauMiau napisał:

Ja dziękuję. Udało mi się raz w życiu pozyskać dla agencji seniora, ale połączyć zainteresowanie opieką ze stałym pobytem w Polsce to już za dużo. Czytałam, że to staje się popularne ze względu na bardzo korzystne ceny, ale ja dziękuję.

Dziękuję wogole za pochylenie się nad moim wpisem pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, [email protected] napisał:

Od 4650

Dziękuję za informację. Czyli jak dobrze rozumie to od 1000 euro. Jak wygląda sprawa transportu danej osoby? Pytam bo koleżanka może byłaby zainteresowana. W tej chwili jej teściowa opiekują się opiekunki ale stan się pogarsza i zastanawiają się z mężem nad jakimś domem opieki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dziękuję za informację. Czyli jak dobrze rozumie to od 1000 euro. Jak wygląda sprawa transportu danej osoby? Pytam bo koleżanka może byłaby zainteresowana. W tej chwili jej teściowa opiekują się opiekunki ale stan się pogarsza i zastanawiają się z mężem nad jakimś domem opieki. 

To już kwestia porozumienia się i ustalenia szczegółów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, FrauMiau napisał:

To i ja jeszcze zapytam o zarobki opiekunów u Was. My pracujemy tutaj w De.

Wiem że rewelacji nie ma na polskim rynku- sam pracowałem 10 lat jako opiekun i kilka kierunków robiłem w tym zakresie... W zależności od stopnia języka, kwalifikacji i doświadczenia do ustalenia indywidualnie. Zaznaczę że my dopiero zaczynamy. Mamy obiekt po byłej Klinice w wiejskiej miejscowości w pobliżu drogi krajowej. Posiadamy umowy przedwstępne z lekarzami itp. i powoli rozglądamy się za Seniorami...złożeniu miał być to Dom Opieki dla ,,sprawniejszych,, seniorów ale czas i ,,popyt,, zweryfikuje to wszystko. Pozdrawiam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, FrauMiau napisał:

To i ja jeszcze zapytam o zarobki opiekunów u Was. My pracujemy tutaj w De.

Pozwolisz, że ja napiszę co wiem. U mnie w pobliżu jest prywatny dom opieki. Nie wiem czy tam Niemcow przyjmują ale raczej dla polskich seniorów. Zarobki w przeliczeniu na euro to około 1300 euro miesięcznie. Praca zgodnie z kodeksem pracy ale wykształcenie medyczne trzeba mieć. Ja to bym tam tylko sprzątać albo gotować mogła. Moim zdaniem jest to alternatywa dla pracy za granicą. 

PS 

Podopieczni mogą podobno zabrać z domu swoje meble, oczywiście do swojego pokoju więc mają taką namiastkę jakby byli u siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Pozwolisz, że ja napiszę co wiem. U mnie w pobliżu jest prywatny dom opieki. Nie wiem czy tam Niemcow przyjmują ale raczej dla polskich seniorów. Zarobki w przeliczeniu na euro to około 1300 euro miesięcznie. Praca zgodnie z kodeksem pracy ale wykształcenie medyczne trzeba mieć. Ja to bym tam tylko sprzątać albo gotować mogła. Moim zdaniem jest to alternatywa dla pracy za granicą. 

PS 

Podopieczni mogą podobno zabrać z domu swoje meble, oczywiście do swojego pokoju więc mają taką namiastkę jakby byli u siebie :)

Takie jest i Nasze założenie że każdy Senior ma wolną rękę w wystroju i umeblowaniu swojego pokoju. Wiecie Państwo pracowałem kilka lat i to co mnie zawsze bolało to ta surowość tych obiektów... Ja jestem tej szkoły gdzie w ,,łagodzeniu,, demencji i wszystkich chorób ,,starczych,, nie uznaje ,,szpitalności,, domów. Uważam iż jak najbardziej domowe warunki ,,swojskość,, połączona z otoczeniem natury może nieraz więcej zdziałać niż najlepsze warunki szpitalne. Wiem że są odpowiednie standardy które dane domy muszą spełniać ale zawsze można coś zrobić by zostać Naturalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...