Skocz do zawartości

polecane agencje


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, marianna1111 napisał:

Witam, czy ktoś mógłby ktoś mi polecić jakąs agencję?

Napisz na czym Ci zależy. Czy na wysokich zarobkach? Czy na Zusie od średniej krajowej? Jakie wyjazdy preferujesz, chodzi mi o długość zleceń? 

Pracujesz już i chcesz zmienić agencje czy dopiero wybierasz się do pracy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marianna1111 napisał:

Bylam z jednej agencji ,ale oni proponują 1100 euro i nie mowią prawdy 

 

Jak jest ze znajomością języka u Ciebie? Hm jeżeli chodzi o mówienie prawdy to we wszystkich agencjach różnie z tym bywa. Ważne jest, żeby dokładny zakres obowiązków i opis stanu podopiecznego mieć na piśmie. W razie niezgodności można negocjować z agencją. Na słowo to ciężko później cos udowodnić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marianna1111 napisał:

komunikatywny ,a jakie sa stawki i która agencja jest najuczciwasza

Trudne pytania zadajesz. Sama musisz zdecydować, tu na forum ogłaszają się agencje i myślę że kazda z nich jest uczciwa tzn wypłacalna. Szukaj dzwoń pytaj , lub wyślij multiformularz do wszystkich. Napisz na kartce pytania i nie bój się  je zadawać. 

Poza tym na swoich błędach człowiek się uczy. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marianna1111 napisał:

komunikatywny ,a jakie sa stawki i która agencja jest najuczciwasza

Zaraz, powoli nie wszystko na raz. Napisz co Cię interesuje czy zależy Ci na wysokim zusie czy jest Ci to obojętne jaki ZUS firma odprowadza? Co do wypłacalności to teraz prawie każda firma jest wypłacalna. Kiedy chcesz wyjechać i na ile? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kleopatra napisał:

Trudne pytania zadajesz. Sama musisz zdecydować, tu na forum ogłaszają się agencje i myślę że kazda z nich jest uczciwa tzn wypłacalna. Szukaj dzwoń pytaj , lub wyślij multiformularz do wszystkich. Napisz na kartce pytania i nie bój się  je zadawać. 

Poza tym na swoich błędach człowiek się uczy. Powodzenia

Nie tylko nie do wszystkich. Potem nie sposób spamiętać, która agencja dzwoniła i co proponowała. Jak już to wybrać 3,4 agencje i do nich aplikować. Zaraz tu koleżance coś polecimy a może ktoś z forum na wymianę szuka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marianna1111 napisał:

na wakacje , na zusie mi nie zalezy ,bo z tego co sie orientuje ZUS jest niewielki i niewiele zmieni ,moge na 2 miesiace .A jakie sa teraz stawki ,bo byłam ostatnio 1,5 roku temu

Stawki są różne. Z komunikatywnym językiem zaczynają się od 1300 euro. Oczywiście wszystko zależy od firmy i od zlecenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nie tylko nie do wszystkich. Potem nie sposób spamiętać, która agencja dzwoniła i co proponowała. Jak już to wybrać 3,4 agencje i do nich aplikować. Zaraz tu koleżance coś polecimy a może ktoś z forum na wymianę szuka? 

Wg mnie  za komunikatywny niemiecki 1100 euro to za mało.Dlatego mówię że na forum ogłaszają się agencje za większą stawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marianna1111 napisał:

no własnie o to pytam ,w ktorej firmie płaca najlepiej i za jakie zlecenie?

Tego Ci nikt nie jest w stanie powiedzieć.Niestety kryterium finansowym  jest język, i każda agencja Twój komunikatywny oceni inaczej. Tam dostałaś 1100 w innej za ten sam dostaniesz 1300.Na więcej trzeba znać dobrze język.po prostu dzwoń i pytaj .Trzeba na to poświęcić trochę czasu, ale warto

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marianna1111 napisał:

no własnie o to pytam ,w ktorej firmie płaca najlepiej i za jakie zlecenie?

We wszystkich firmach płacą różnie. Mogę polecić Ci firmę, z której bez problemu z językiem komunikatywnym dostaniesz conajmniej 1500 euro. Płacą mały ZUS ale za to masz dokładny opis wszystkiego. Nie obrażają się śmiertelnie na opiekunkę gdy ta zrezygnuje w razie rażących niezgodności i problemów na zleceniu. Są wypłacalni. Niestety nie ogłaszają się tutaj tylko na Fb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@marianna1111 @elf  napisze Wam na priv. Jeszcze tylko dodam, że nie wiem jak to firma oceni wasza znajomość języka. Liczy się również doświadczenie i referencje (w każdej firmie) :)

Dokładnie tak. Chociaz dla mnie  1500 to za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...